למרות ההפסד אמש (רביעי) 2:1 ליאנג בויז ברן בליגת האלופות, ביובנטוס ובאיטליה כולה התעסקו היום דווקא במה שאירע לפני 12 שנה, כאשר בית הדין לערעורים ברומא דחה את ערעורה של הגברת הזקנה לגבי הענקת ה”סקודטו” של עונת 2005/6 לאינטר, ה-14 של המועדון, לפני שלושה נוספים שהגיעו אחריו.

כזכור, בסיום מונדיאל 2006 שררה שערורייה גדולה בארץ המגף, כאשר מילאן ויובנטוס הואשמו בהטיית משחקים, בסיומה אלופת איטליה דאז, יובנטוס, אף ספגה עונש של ירידה לליגת המשנה. מאחר שמילאן סיימה שנייה לגברת הזקנה באותה עונה, וגם היא הואשמה בפרשה, האליפות הועברה ישירות לאינטר, דבר שחיזק עוד יותר את היריבות המרה בין המועדונים.

סופר מריו: 0:1 יוקרתי ליובנטוס על אינטר

בית המשפט,  קיבל את הטענה של עורכי הדין פרדיננדו עימנאולה ורוברטו ארגרי שייצגו את הנראזורי, בטענה שהמדינה כבר הכריזה בעבר כי השופטים גילו רשלנות ועל כן יש לשלול את האליפויות של הגברת הזקנה ב-2006 ובזו שקדמה לה, כחלק מעיקרון האוטונומיה של מערכת הספורט הלאומית במדינה.

נדמה שעל פני השולחן העגול אינטר מרגישה הרבה יותר בנוח מול האלופה. אם במחזור הליגה האחרון הנראזורי נחלו הפסד נוסף מול כריסטיאנו רונאלדו וחבורתו והתרחקו עד למרחק כמעט בלתי אפשרי מלאיים על האליפות, הלא שבבית המשפט הקבוצה ממילאנו נהנית ממאזן מושלם עד כה ביריבות.