לאחר חמישה ניצחונות בכל המסגרות, יובנטוס ספגה אתמול (רביעי), את אחד ההפסדים הכי מפתיעים שלה העונה, 2:1 בחוץ ליאנג בויז, הפסד שלא מנע ממנה לסיים במקום הראשון בבית שלה, כשעיקר הדאגה של הגברת הזקנה היא מהפציעה של חואן קוודראדו, שנאלץ לצאת כבר במהלך המחצית הראשונה.

מסמיליאנו אלגרי לא התרגש יותר מדי מההפסד: “זה לא נעים להפסיד, אבל השגנו את המטרה שלנו בבית. התחלנו טוב וגם כשנקלענו לפיגור הגענו למספר מצבי הבקעה. נבחן את המצב של קווארדאדו, הוא ספג מכה חזקה בקרסול”.

היריבות בשלב הבא: “לא משנה את מי נקבל, הולכים להיות לנו שני משחקים קשים. אנחנו יכולים לקבל יריבה של גמר כבר בשמינית. הייתי שמח עבור הכדורגל האיטלקי אם גם אינטר ונאפולי היו עולות לשלב הבא, הן היו ראויות לכך, אבל זה הכדורגל. בצד החיובי, יהיו עוד שתי קבוצות איטלקיות שיכולות לזכות בליגה האירופית”.

5 השערי המחזור ה-15 באיטליה

זעם בגרמניה על תומאס מולר

המשחק הכי דרמטי של הערב היה באמסטרדם, שם באיירן מינכן ואייאקס נפרדו ב-3:3 מרתק שהזכיר משחקים גדולים מהעבר בין היריבות הוותיקות. האלופה הגרמנית שמרה על המקום הראשון בבית, אבל בין כל האירועים שהתרחשו במשחק, אין ספק שהרגע הבולט הייתה דווקא העבירה המכוערת של תומאס מולר.

החלוץ הגרמני ראה את הכרטיס האדום בפעם השנייה בלבד בקריירה, אחרי עבירה מכוערת במיוחד על ניקולאס טאליאפיקו, עבירה שגררה כרטיס אדום ישיר. מולר עורר זעם רב כשנראה יורד מהמגרש כשהוא מחייך ומנופף לקהל, בזמן שטאליאפיקו נתפר בראש המדמם. “באיירן העפילה עם בעיטת קונג פו”, נכתב ב’בילד’.