בשעה טובה גם המפעלים האירופיים חזרו לפעילות אמש (רביעי) אחרי הפסקה של יותר מחמישה חודשים כשההתחלה הייתה עם המתאבן לקראת ליגת האלופות – משחקי שמינית הגמר בליגה האירופית. במוקד עמדו שתיים מהפייבוריטיות ללכת עד הסוף, מנצ’סטר יונייטד ואינטר, שהמשיכו לשמונה האחרונות.

הנראזורי של אנטוניו קונטה הזיעו הרבה יותר מהשדים האדומים, שהגיעו לאולד טראפורד עם 0:5 מהמשחק הראשון מול לאסק לינסק באוסטריה, כשעבורם היה מדובר במשחק אחד על כל הקופה באצטדיון בגלזנקירשן. “ציפינו למשחק ‘מלוכלך’ ולא פחדנו ‘להתלכלך’. הנחישות הזאת היא סימן נהדר עבורי כי היא לא הייתה משהו שהפגנו בכל העונה. אני שמח שהשחקנים שלי הוכיחו שהם עדיין לא מעוניינים לצאת לחופשה”, הסביר המאמן האיטלקי על ה-0:2 של שחקניו מהשערים של רומלו לוקאקו וכריסטיאן אריקסן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קופר נגד לוינטל בחידון ״מי שווה יותר?״

בושרה טובה נוספת עבור הצד הכחול-שחור של מילאנו היא השלמת עסקת רכישתו של אלכסיס סאנצ’ס ל-3 שנים ממנצ’סטר יונייטד, ועל כך אמר קונטה: “מדובר בעסקה נהדרת עבור המועדון, במיוחד בתנאים בהם היא נסגרה. אלכסיס הוא שחקן נהדר”.

ומהצד הרוכש לצד המוכר. השדים האדומים הגיעו למשחק לפרוטוקל בלבד ששימש סוג של הכנה לקראת ההמראה לגרמניה, שם ייערכו משחקי הרבע, החצי והגמר, אליו שואפים אולה גונאר סולשיאר ושחקניו להעפיל. 

אולה גונאר סולשיאר (רויטרס)אולה גונאר סולשיאר (רויטרס)

ביחס למשחק עצמו שהסתיים ב-1:2 וחתם 1:7 בסיכום שני המשחקים, הנורבגי התמקד בעיקר בהסברים על מצב הרוח של ג’סי לינגארד, שנראה עצבני לאחר החלפתו, 6 דקות אחרי שכבש את שער השוויון: “אני מכיר את ג’סי מאז שהוא ילד. הוא עובד קשה אבל הוא גם יודע שהוא חייב לעמוד מאחורי כל החלטה שאני מקבל. אני הייתי מאוכזב אם הוא היה שמח להתחלף”.