עסקת אדינסון קבאני לאתלטיקו מדריד לא תהיה קלה מבחינה כלכלית עבור הקולצ’נרוס, כך שגם מועמדים נוספים נשקלים ושמם עומד על הפרק. על פי דיווח הבוקר (שלישי) בספרד, פאקו אלקאסר מבורוסיה דורטמונד הוא שחקן שהיו מאוד רוצים לראות ברוחיבלנקוס מגיע בינואר.

הקבוצה של דייגו סימאונה משוועת לחיזוק בהתקפה בחלון ההעברות הקרוב, אבל לא בכל מחיר. העסקה שאמורה להביא את קבאני מפאריס סן ז’רמן צפויה לעמוד על סכום גבוה ולכן אלקאסר שמעוניין לעזוב את השוורצגלבן היות והוא לא מרוצה ממעמדו והסכום לא צפוי להיות גבוה במיוחד, הוא אופציה טובה עבור המועדון הספרדי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הכוכב הנורבגי האלנד חותם בדורטמונד!

גם ההחתמה של ארלינג בראוט הולאנד מקרבת את אלקאסר בן ה-26 אל מחוץ למועדון ולכן הרוחיבלאנקוס מבינים כי עסקה תהיה כדאית מבחינה כלכלית, על אף רצון האוהדים וגם ההנהלה לראות חלוץ בכיר כדוגמת קבאני מגיע.

בכל מקרה, אתלטיקו כבר החלה לגשש ויצרה קשר עם נציגיו של החלוץ הספרדי שכבש 24 שערי ליגה ב-44 משחקים אצל דורטמונד, אבל בלי קשר על הפרק עדיין נמצאים מועמדים נוספים וביניהם סדריק בקאמבו מבייג’ין גואן ששיחק בוויאריאל, קשישטוף פיונטק ממילאן, דריס מרטנס מנאפולי ופטריק קוטרונה מוולבס.