המחזור ה-24 בבונדסליגה המשיך הערב (ראשון), עם קרב תחתית מסקרן  בין שתי קבוצות שנמצאות מתחת לקו האדום ונלחמות על חייהם, כאשר שטוטגרט המארחת פשוט רמסה 1:5 את האנובר האומללה וקיבלה מעט אוויר לנשימה במאבקי התחתית. 

הבליץ של המארחת החלה כבר בדקה ה-4, כאשר מריו גומז המצוין מצא את עצמו חופשי ברחבה ומקרוב כבש את הראשון. אחרי רבע שעה של כדורגל הגיע גם השני מרגלו של אוזאן קאבאק, לאחר כדור קרן מצד ימין וממש עם סיום המחצית הראשונה קאבאק הכניס את השלישי והשלים צמד גדול.

במחצית השנייה, ג’ונתאס דה חסוס דחוק מקרוב פנימה וצימק ל-3:1, אך זה היה מעט מידיי ומאוחר מידיי עבור האורחת, בעוד סטיבן צובר השלים צמד ענק משלו והעניק למארחת 1:5 גדול על יריבתם מתחת לקו האדום. 

בעקבות הניצחון, שטוטגרט עדיין נמצאת מתחת לקו האדום במקום ה-16 עם 19 נקודות, אך פתחה פער של חמש נקודות על פני האורחת והתקרבה עד לכדי שתי נקודות מחוף מבטחים. מן העבר השני, האנובר ממוקמת כעת במקום ה-17 בטבלה עם 14 נקודות ותמשיך להיאבק על מקומה בליגה הראשונה. 

וולפסבורג – ורדר ברמן 1:1

המארחת הגיעה להתמודדות בידיעה שהייתה יכולה לעלות למקום החמישי, אך פספסה את ההזדמנות וסיימה עם תחושת אכזבה מול שחקניו של פלוריאן קוהפלדט. וולפסבורג עלתה על לוח התוצאות ראשונה לאחר שבדקה ה-55 ג’ון ברוקס העלה אותה ליתרון, אך האורחים הצליחו לחזור למשחק ולאזן את התוצאה בזכות שער בדקה ה-75 של מקס קרוזה. ורדר ברמן רשמה תיקו שלישי ברציפות וניצבת במקום העשירי עם 32 נקודות. במחזור הבא וולפסבורג תצא למשחק חוץ קשה מול באיירן מינכן בעוד ורדר ברמן תארח את שאלקה.