באיירן מינכן מתקרבת בצעדי ענק לתואר האליפות. הבווארים אמנם נקלעו לפיגור מוקדם, אך כהרגלם הפכו וחגגו הערב (שבת) עם 2:4 גדול אצל באייר לברקוזן, שמצידה לא הצליחה לנצל את איבוד הנקודות של מנשנגלדבאך ונותרה במקום החמישי בטבלה.

העונה הנהדרת של באיירן היא גם שוברת שיאים. לאחר 30 משחקי ליגה כבשה האלופה ב-7 השנים האחרונות לא פחות מ-90 שערים ומדובר בכמות השערים הגבוהה ביותר שקבוצה כבשה בתולדות הבונדסליגה.

סופרים את הימים: פחות משבוע לחזרת הליגה!

מההישג של הבווארים לציון הדרך של השחקן הלוהט ביותר שלה, ואולי הלוהט ביותר בעולם כולו כיום – רוברט לבנדובסקי. הפולני המצוין כבש גם הפעם והעלה את מאזנו ל-30 שערי ליגה ב-30 משחקים וכבר עתה, 4 מחזורים לפני סיום העונה, הוא שבר את שיא הכיבושים שלו לעונה אחת.

וכעת לשיפור הגדול של לאון גורצקה – שחקן הכנף הבקיע את שער הליגה החמישי שלו, כאשר כל הגולים שכבש הגיעו בחצי השני של העונה. אין ספק כי השיפור של הגרמני המצוין מסייע לבאיירן לדהור לתואר.

מנגד, גם בשורות לברקוזן נרשם ציון דרך חיובי. פלוריאן וירץ, שכבש את השער השני של קבוצתו, הפך לשחקן הצעיר ביותר שמבקיע בבונדסליגה אי פעם. הגרמני בן ה-17 כבר סומן ככישרון יוצא דופן וכאחד מההבטחות בכדורגל הגרמני.