שחקן הכנף הצעיר של באיירן מינכן, קינגסלי קומאן, הוא המועמד החדש להגיע לברצלונה רק אם הניסיון לצרף את ניימאר או לאוטרו מרטינס לא יצליח. לפי “ספורט”, הצרפתי בן ה-23 מוגדר כאופציה ב’ של הקטאלונים, בהנחה ופאריס סן ז’רמן או אינטר לא יגיעו להבנות עם המועדון על מכירת הכוכבים שלהם, זאת כאשר היום (ראשון) פורסם מוקדם יותר כי מנצ’סטר סיטי וגם צ’לסי מתכוונות להפעיל את סעיף השחרור של לאוטרו השייך לנראזורי. 

כעת טוענים ב”ספורט” כי במקרה של כישלון במשא ומתן על אחד מהכוכבים, השחקן המוכשר מאוד של באיירן מינכן יהיה בראש סדר העדיפויות לחיזוק ההתקפה, כאשר גם המחיר שהמועדון יידרש לשלם עבורו אינו מהווה מכשול רציני ומדובר ב-60 מיליון אירו בלבד. קומאן פרח תחת פפ גווארדיולה ובברצלונה שואבים מכך הרבה עידוד שכן הם מבינים כי הוא יוכל להתאים היטב לסגנון המשחק שלהם. 

פעם אנשים עמדו בתור לקבל ביס מסוארס

קומאן רק בן 23 אך עם רקורד מרשים מאחוריו. הוא זכה בשתי אליפויות צרפת כשחקן פאריס סן ז’רמן ובאליפות יובנטוס עם איטליה לפני שעבר לבונדסליגה וזכה עם באיירן בארבעה תארים עם באיירן מינכן. הוא הגיע לגרמניה ב-2015, תחילה בהשאלה ואף הספיק לחוות מספר פציעות לא פשוטות, מה שכנראה מוביל לכך שמחירו לא יהיה גבוה.