העיתונאי הגרמני הבכיר, כריסטיאן פלק, מדווח היום (רביעי) כי דויד אלאבה יחתום על חוזה לחמש שנים בריאל מדריד. החתימה תתבצע בימים הקרובים לפי העיתונאי העובד ב”בילד” ולטענתו יש לכך כבר אישור מגורמים רשמיים המעורים בנושא. זו תהיה כפי הנראה ההחתמה הראשונה של ריאל מדריד הקיץ והיא ללא ספק מרשימה במיוחד.

אלאבה האוסטרי בן ה-28 יכול לשחק כמגן שמאלי וגם כבלם בצד שמאל, ונראה שלשם מייעדת אותו ריאל מדריד לקראת העונה הבאה, מה שמעלה תהיות כבדות בכל הנוגע לעתידם של סרחיו ראמוס שטרם חתם על חוזה חדש במועדון ורפאל וראן, שהיו דיווחים כי החליט לעזוב הקיץ והמועדון ימכור אותו כשהוא נכנס לשנתו האחרונה בחוזה. נראה כי בכל מקרה, הגעתו של האוסטרי סוללת את דרכו של אחד מבין השניים החוצה. 

כל מה שצריך לדעת לקראת מחזור 38 בפנטזי

אלאבה יגיע לריאל מדריד אחרי שנים אדירות בבאיירן מינכן, אליה הוא הגיע ב-2009 בגיל נוער מאוסטריה וינה, ולמעט השאלה אחת להופנהיים ב-2011, העביר את כל הקריירה אצל האלופה הגרמנית הנצחית. במהלך שנותיו במועדון היה שותף לזכייה ב-10 אליפויות, 6 גביעים, 2 זכיות בליגת האלופות, 5 זכיות בסופר קאפ הגרמני, 2 זכיות בסופר קאפ האירופי ועוד 2 זכיות באליפות העולם לקבוצות.