אחרי תשע שנים מעוטרות, חאבי מרטינס, הספרדי בן ה-32 של באיירן מינכן, יעזוב בתום העונה, אחרי שהוחלט לא להאריך את חוזהו שמסתיים ב-30 ביוני. הקשר הצטרף ב-2012 מאתלטיק בילבאו והפך לאחד מעמודי התווך של המועדון, כאשר כבר בעונת הבכורה שלו היה שותף לעונת הטרבל הגדולה תחת יופ היינקס והיה ממצטייני משחק גמר ליגת האלופות נגד דורטמונד.

מרטינס זכה באליפות בכל אחת מעונותיו בבאיירן, כאשר גם העונה הקבוצה הבטיחה כמעט רשמית את האליפות התשיעית ברציפות. הוא זכה ב-23 תארים, בהם כאמור שמונה אליפויות, חמישה גביעים ובגולת הכותרת שני גביעי ליגת האלופות. בסיום העונה חאבי יעזוב יחד עם ג’רום בואטנג ודויד אלאבה במה שיחתום עידן אצל באיירן מינכן. 

"אני מאוד גאה ושמח שהייתי חלק ממשפחת באיירן במשך תשע שנים”, אמר חאבי לאתר הרשמי של המועדון. “אני רוצה להודות למועדון הנהדר הזה ובעיקר לאוהדים שלנו - הפכתם את מינכן לבית שלי”. 

מרטינס הוסיף: “לעולם לא אשכח את תשע השנים האלו. כבר מהיום הראשון הרגשתי את רוח המועדון ואת ה-mia san mia, תמיד נתתי הכל ואני מאוד שמח על התארים הרבים שזכינו ביחד. באיירן ואוהדיה תמיד יישארו בליבי. תודה לכם ולהתראות”.

צפו ב-5 שערי המחזור ה-34 בליגה הספרדית