ניצחון 0:5 בקלאסיקר על בורוסיה דורטמונד? כיבוש המקום הראשון חמישה מחזורים לסיום העונה? כנראה שזה לא שינה יותר מדי את האווירה בבאיירן מינכן, אחרי שנאלצה להתמודד היום (חמישי) עם מקרה לא נעים באימון הקבוצה, כששניים מהחוליה ההתקפית שלה בשנים האחרונות, רוברט לבנדובסקי וקינגסלי קומאן, נכנסו לעימות פיזי במהלכו אף שלחו אגרופים אחד לשני.

העימות החל ככל הנראה עקב הערה שלבנדובסקי שלח לקומאן, כשהאחרון התעצבן והחליט לענות לו, במה שגרם לשניים להתקרב ולבסוף גם להתקוטט, כאשר רק חבריהם לחדר ההלבשה, ניקלאס זולה וג’רום בואטנג, הצליחו להפריד ביניהם. בעקבות המקרה, התכוון קובאץ’ לשלוח אותם לחדר ההלבשה אך לבסוף החליט להשאירם ולהמשיך כרגיל במהלכו של האימון, להפתעת שאר הנוכחים במגרש.

שחקני באיירן מינכן חוגגים מול דורטמונד. העימות יפגע בבווארים בקרב על התואר? (רויטרס)שחקני באיירן מינכן חוגגים מול דורטמונד. העימות יפגע בבווארים בקרב על התואר? (רויטרס)

כאמור, באיירן נמצאת בשיאו של המאבק על צלחת האליפות בה זכתה בשש העונות האחרונות, כשהעונה היא בעיקר רדפה אחרי היריבה דורטמונד ובמחזור האחרון הצליחה להעפיל למקום הראשון בטבלה. מליגת האלופות הקבוצה הבווארית כבר הודחה העונה כשכזכור הפסידה לליברפול בשלב שמינית הגמר עם 3:1 בסיכום שני המפגשים.