לאחר ההדחה המפתיעה של תומאס מולר, יחד עם חבריו לנבחרת, ג'רום בואטנג ומאטס הומלס על די מאמן הנבחרת הגרמנית, יואכים לב, הגיעה הערב (רביעי) התגובה הרשמית של מולר לעצם ההדחה שלו מהמאנשאפט. במילים עדינות נגיד, שהוא נשמע לא מרוצה במיוחד. 

עוד קודם לכן, מאמן הנבחרת הגרמנית, ציין בהודעתו כי הוא חושב ש”זוהי ההחלטה הנכונה כרגע עבור הנבחרת” וכי “הגיע הזמן לפנות מקום לצעירים”. מולר כאמור לא נשאר חייב ונתן את תגובתו בחשבון הטוויטר הפרטי שלו. 

תומאס מולר ומאטס הומלס (רויטרס)תומאס מולר ומאטס הומלס (רויטרס)

“כמובן שהייתי מופתע מההחלטה של המאמן, ברור שזוהי חובתי של המאמן לקחת החלטות מן הסוג הזה, אבל ככל שאני חושב יותר על ההחלטה הזאת, אני כועס יותר על הדרך שבה זה קרה ונעשה”, פתח הכוכב הגרמני הנרגש והוסיף: “קשה לי להבין את ההחלטה, מאטס, ג’רום ואני עדיין יכולים לשחק כדורגל ברמות הכי גבוהות. הייתה לנו קריירה מוצלחת מאוד בנבחרת, הדרך גם שבה זה נעשה הייתה מאוד לא קלאסית ולא מקובלת, לא כך היינו צריכים ללמוד על החלטת המאמן”. 

לבסוף הודה מולר בכל זאת על השנים היפות בנבחרת: “אין כאן עניין של הערכה. תמיד הייתי גאה ללבוש את המדים הלאומיים, נתתי את כל כולי, אני רוצה להודות לכולם על התמיכה, זו הייתה חוויה בלתי נשכחת”.