קרל היינץ רומינגה, הנשיא המחונן של באיירן מינכן, הוא ללא ספק אחד המרוויחים הגדולים מפירוק הסופר ליג, אחרי שהתנגד בתוקף להקמת המפעל וקיבל הרבה נקודות זכות על כך מראשי אופ”א בפרט ומעולם הכדורגל בכלל. הנשיא העניק ראיון לעיתון 'לאקיפ', בו סיפר כי מעולם לא חווה את מה שחווה בימים האחרונים ואישר כי יחסיו עם פלורנטינו פרס היו טובים, עד עכשיו.

"אני בן 65 וחוויתי אירועים רבים בכדורגל, כשחקן או כמאמן, אבל אני חייב להודות שמעולם לא חשבתי שאחווה בחיי שבוע כמו זה שחווינו, עם כל כך הרבה פיתולים וסיבובים. כל בעלי הקבוצות זועמים על אנדראה אניילי, אבל אני בעד דיאלוג", הדגיש קרל היינץ רומניגה כשנשאל על הסופר ליג.

אניילי וצ'פרין, "יש מקום לדיאלוג" (רויטרס)אניילי וצ'פרין, "יש מקום לדיאלוג" (רויטרס)

בנוגע ליחסיו עם פלורנטינו פרס, הוסיף: "תמיד היו לי קשרים מצוינים עם פלורנטינו, עד עכשיו. אסור לנו לשכוח שהוא נשיא המועדון המפורסם ביותר בעולם. נשיא אופ"א, אלכסנדר צ'פרין, ידאג לבנות מחדש מערכת יחסים טובה עם כל המועדונים ולהמשיך הלאה. אלה הדברים שאני חולק באופן מלא, ובמקרה זה עלינו לתמוך בו בחכמה. אני רק מקווה שפלורנטינו ישמע את הדברים”.

בנוגע לביטויו של נשיא ריאל מדריד, בו הצהיר כי ללא הסופר ליג הוא לא יוכל להחתים את הולאנד או אמבפה: "מה הבעיה? בפ.ס.ז', קיליאן אמבפה נמצא בידיים טובות, הוא יכול לזכות בכל התארים בשבועות הקרובים. באשר להולאנד, הוא נמצא גם במועדון מצוין, שיכול לזכות בגביע הגרמני ולהעפיל לליגת האלופות. אל לנו לשכוח שלמדריד נותרה תחרות קשה מתמיד, היכולת לזכות בלה ליגה או בליגת האלופות”.

פלורנטינו פרס (רויטרס)פלורנטינו פרס (רויטרס)
כל התגובות ברשת על הקמת הסופר ליג