הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה והליגות כבר חזרו לשגרה, אבל בכל מקרה, ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

עסקאות רשמיות

# עכשיו זה רשמי – דריס מרטנס יישאר בנאפולי. כוכב הקבוצה שאמור היה לסיים את חוזהו בתום העונה חדש על הארכה לשנתיים נוספות. על פי דיווחים, מרטנס שחתם עד 2022 דחה בדרך הצעות מצ’לסי ואינטר ונחוש להישאר במועדון בו כבר הפך לאגדה ותפס את פסגת מלכות השערים של התכולים בכל הזמנים.

עד מתי? באיירן חוגגת אליפות בלי אוהדים

ספקולציות חמות

# דיווח: קאי האברץ בחר בריאל מדריד. על פי דיווחים בגרמניה, השחקן הצעיר והמצוין של לברקוזן (21), אחריו מתעניינות קבוצות רבות ברחבי אירופה, מעוניין לשחק עם טוני קרוס אצל הבלאנקוס ומכוון לבירת ספרד. 

# באיטליה דווח כי אחרי שבועות של גישושים, ראלף ראנגניק סיכם במילאן כמאמן לעונה הבאה. על פי ‘טוטספורט’ מאמן שאלקה ור.ב לייפציג בן ה-61 יקבל את המשרה בסן סירו בעונה הבאה וההסכם יהפוך לרשמי בהקדם.

קאי האברץ (רויטרס)קאי האברץ (רויטרס)

# על פי הדיילי מייל, המגן הימני המוכשר של ויטוריה גימארייש פלאייה סאקו בן ה-25 נמצא על הכוונת של ווסטהאם וקריסטל פאלאס שמוכנות לשלם עבורו את תג המחיר שעומד על 50 מיליון אירו וחוזהו שם עד 2024.

# איבן פרישיץ’ לא ימשיך באינטר, כאשר אנטוניו קונטה לא רואה אותו חלק מהתכניות שלו לעונה הבאה. החלוץ גורף עניין מבאיירן מינכן אליה גם הושאל. הדרישה עבורו: 20 מיליון אירו.