אחרי חילופי מאמנים בקבוצת בוורן ניצחו אמש (שבת) הצהובים כחולים 0:1 קטן את מכלן בחוץ הודות לשער של כריסטוף לפון, הודות להרמה מדודה תוך כדי תנועה מצד שמאל של גל שיש.

שיש, ששיחק 90 דקות, נהנה מהקרדיט שנתן לו מאמנו החדש גלן דה בואק, למרות שעשה מספר לא מבוטל של שינויים בהרכב הפתוח, כולל הצבתו של מוחמד גדיר על הספסל. מי שעדיין פצוע הוא ברק בדש שהיה ביציע בניצחון החשוב של העולה החדשה.

המגן, שהגיע בתחילת העונה, נראה כאחת ההפתעות החיוביות מבחינת יציבות בהרכב בליגה הבלגית. אקס הפועל מחזיק ב-10 הופעות, למרות ששבר את אפו בתחילת העונה. בסה"כ סופר שיש 900 דקות מה שמציב אותו כישראלי ששיחק הכי הרבה בליגה.

ליאור רפאלוב למשל שיחק 729 דקות במקום השלישי, וגם במקום השני שחקן הגנה מפתיע – מתן אוחיון עם 781 דקות בשרלרואה. כזכור, בשבוע שעבר הפסידה בוורן 6:2 לקלאב ברוז'.

הניצחון הוא בעצם הופעת הבכורה של המאמן החדש, דה בואק, שסיפר בנושא: "מבחינתי כל השחקנים התחילו מאפס – דף חדש. אני מתכוון לבחון כל אחד רק על פי מה שראיתי ולא על פי מה שסיפרו לפני". למרות הניצחון נמצאת בוורן במקום ה-15 בטבלה ומתחת לקו האדום עם 14 נקודות אחרי 17 מחזורים שכבר התקיימו בג'ופילר ליג.