אחרי ה-1:1 בין טולוז לניס, המחזור התשיעי בליגה הצרפתית נמשך הערב (שבת) ובמשחק המוקדם גברה ליל 1:3 על סנט אטיין ובכך ביססה את עצמה במקום השני בטבלת הליגה. מונפלייה, מצמרת הטבלה, התארחה אצל גנגאן, נועלת הטבלה, ולא הצליחה לגבור עליה במשחק שנגמר 1:1 עם שני כרטיסים אדומים, אחד בכל צד.

ליל – סנט אטיין 1:3

המארחת רשמה ניצחון רביעי בחמישה משחקים וחיזקה את מקומה כסגנית המוליכה. בכך היא גם התאוששה מה-1:0 לבורדו במחזור הקודם. הירוקים-לבנים לעומת זאת נעצרו אחרי שלושה ניצחונות רצופים ופספסו הזדמנות לעלות למקום השני בטבלה, גם אם מדובר באופן זמני.

ג’ונתן במבה היה חתום על הניצחון של האורחת, כאשר בדקה ה-17 הפך מסירה של לואיק רמי לבישול וכבש את שער היתרון. תשע דקות חלפו ורמי קבאלה השווה את התוצאה בפנדל מדויק, אבל במבה החזיר את היתרון לקבוצתו בדקה ה-46 אחרי בישול נפלא של ניקולאס פפה. האחרון אגב הבקיע בדקה ה-84 כשקיבל בישול מבמבה וקבע את תוצאת המשחק.

גנגאן – מונפלייה 1:1

הריצה הנפלאה של מונפלייה מפתיחת העונה נעצרה דווקא אצל נועלת הטבלה. המשחק נפתח בסערה כשמרקוס טוראם ראה את הכרטיס האדום בדקה השמינית. האורחת עלתה ליתרון כשאנדי דלור כבש בדקה ה-30. המחצית האגרסיבית המשיכה ושש דקות לסיום החצי הראשון פלורן מולה ראה גם הוא את האדום והותיר את שתי הקבוצות בעשרה שחקנים. במחצית השנייה ניקולאס בנזט הבקיע בדקה ה-64, השווה וקבע חלוקת נקודות מאכזבת מבחינת הכתומים.

תוצאות נוספות:

אמיין – דיז’ון 0:1 – כבש לאמיין: סמאן גודוס (38).
נים – ריימס 0:0
אנז’ה – שטרסבורג 2:2 – כבשו לאנז’ה: פייריק קאפל (58) ורומיין תומאס (93), כבש לשטרסבורג: לבו מוטיבה 2, ו-40).