לאחר ארבע שנים בהן לא מצא את עצמו בפאריס סן ז’רמן, בקבוצה הודיעו היום (ראשון) כי חסה רודריגס שוחרר. חוזהו שאמור היה להסתיים ביוני 2021 בוטל. מעבר להיבט המקצועי, נכנס גם אלמנט פיננסי לסיבת השחרור. המשכורת של הספרדי עמדה על 420 אלף אירו בחודש, ובצוות ההנהלה רצו לחסוך ולהשתחרר כמה שיותר מהר מהחוזה.

כמו כן, אקס ריאל מדריד עלה לכותרות לאחרונה בשל מעשים לא מוסריים שביצע מחוץ למגרש. חברתה של בת זוגו סיפרה כי קיימה עמו מפגשים מיניים במועדון לילה בירת ספרד ואף פרסמה בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה קטעי שמע בהם אמר כינה את בת זוגו “משעממת ומשוגעת”. כל אלו ללא ספק, הראו את הדרך החוצה מהמועדון.

הספרדי בן ה-27, הגיע בקיץ 2016 לאחר 63 הופעות במדי הבלאנקוס בהם כבש 16 שערי ליגה, ונרכש תמורת 25 מיליון אירו עבור הצרפתים, שציפו מהכישרון הצעיר בזמנו לתפוקה מרבית. אך זה לא קרה, השחקן הצעיר התקשה להתאקלם לקבוצה, שהחליטה להשאיל אותו כבר לאחר עונה אחת ללאס פאלמס, לאחר מכן לסטוק סיטי וגם לריאל בטיס, בהן התקשה להביא את עצמו לידי ביטוי.

חסה מסיים את תקופה לא פשוטה בלשון המעטה עבורו בפאריס כשהוא כבש רק שני שערים ב-18 הופעות במדי אלופת צרפת. ההסכם על העזיבה היה בהבנה מלאה של שני הצדדים, ונעשה באופן ידידותי.

חסה (רויטרס)חסה (רויטרס)
צמד אדיר לחאכימי, אינטר מנצחת את בולוניה