האם אחרי שלואיס סוארס כבש צמד בבכורה שלו באתלטיקו מדריד וגרם לכולם לתהות מה בדיוק רצתה ממנו הנהלת ברצלונה, כעת הקטאלונים יישארו לפחות עד חודש ינואר בלי חלוץ? על פי נשיא ליון, ז’אן מישל אולאס, זה בהחלט יכול לקרות, כשזה הודיע כי שחקניו המבוקשים יכולים לעזוב כל עוד העברתם תושלם עד ליום שישי הקרוב, 3.10, אחרת, הם יישארו חלק מהסגל של קבוצתו. אמירתו הייתה מכוונת לעבר ממפיס דפאיי וחוסם אוואר (מבוקש על ידי ארסנל). 

מבחינת ברצלונה, הזמן הולך ואוזל והיא תצטרך למצוא דרך לממן הבאה של חלוץ בהקדם, שכן החלון בספרד נסגר יממה לאחר הדד ליין אותו הציב אולאס. עלותו של דפאיי היא כ-30 מיליון אירו, אך לקטאלונים אין כסף. הם מנסים לסגור את ההעברות של מספר משחקניהם כבר בימים הקרובים כדי שיוכלו להשלים הבאה של חלוץ ובין השמות נמצאים ראפיניה, מרטין בריית’ווייט, ז’אן-קלייר טודיבו וקרלס אלנייה, אולם אין כרגע הצעות מספיק טובות עליהם. 

היורש? צמד לפאטי ב-0:4 של בארסה, מסי כבש

המחסור בכסף והעובדה כי החלון תכף מסתיים, דוחקים את הנהלת ברצלונה לפינה ועלולים להותיר את רונלד קומאן, דווקא אחרי פתיחה מרשימה עם 0:4 על ויאריאל, בלי חלוץ עד החלון הבא. כזכור, מי שפתח ביום ראשון בהרכב הוא אנטואן גריזמן שתופקד במרכז ההתקפה ולא היה טוב במיוחד. לצד כל אלה, בארסה צריכה להשלים בימים הקרובים את צירופו של סרג’יניו דסט, המגן הימני שיגיע מאייאקס.