רפאל, המגן הברזילאי ששיחק בעבר במנצ’סטר יונייטד וכיום משחק בליון הצרפתית, לא מרחם על בן ארצו ניימאר בראיון שערך עם ESPN וטוען דברים קשים מאוד לגבי האופי של השחקן היקר בעולם, שברצלונה תנסה להביא הקיץ בכל מחיר מפאריס סן ז’רמן.

“אנחנו צריכים בנבחרת את ניימאר, זה ברור, אבל יש לו עוד כל כך הרבה מה לשפר על הדשא”, סיפר רפאל. “​​​​​​אני מקווה שהוא יוכל להצליח, כי אם הוא יהיה במיטבו, יהיה לנו סיכוי מצוין לזכות בגביע העולמי ב-2022. ניסיתי לדבר איתו, לומר לו את האמת, אבל לפעמים אנשים פשוט לא אוהבים לשמוע את האמת”.

הבלתי נשכחים: ראמוס מנצח את הקלאסיקו

עוד תקף: “ניימאר הוא לא מנהיג, הוא מסוגל לעשות דברים מדהימים על הדשא כשהוא מרוכז, כשהוא כך הוא אפילו הטוב בעולם, אבל אני חושב שכדורגל לא בראש סדר העדיפויות שלו בימים אלה. יש כל כך הרבה דברים סביבו. הוא חושב שהוא לא צריך לעשות משהו כזה וכזה באימונים, או להשתפר, אבל זה הכרחי”.

לסיום אמר: “אני יודע שהיו לו תקופות שהתקשה להקשיב, יש אנשים שרק רוצים שתגיד להם ‘אתה הכי טוב’, או ש’אתה קוסם’, שרק רוצים מחמאות, אבל בחיים זה לא עובד ככה, צריכים לשמוע קצת מכל דבר, אם הוא יקשיב יהיה קשה מאוד לעצור את ברזיל”.