אנגליה כולה נמצאת תחת הסגר בעקבות ההתפרצות החמורה של מגפת הקורונה באי הבריטי, אך למרות מגבלות התנועה הקשות בעקבות העלייה במספר הנדבקים והמתים, ז’וזה מוריניו נצפה אתמול (שלישי) בפארק בלונדון כשהוא מעביר אימון כושר לשלושה משחקני טוטנהאם, בניגוד להנחיות הממשלה.

הפורטוגלי כנראה לקח רחוק מדי את כינויו ‘המיוחד’ ובזמן שתושבי הבירה נצורים בבתיהם בהתאם להנחיות הממשלה, החליט להוציא את דאבינסון סאנצ’ס, ראיין ססניון וטונגי נדומבלה לאימון משותף, כשהוא לבוש כולו במדי האימון של הקבוצה. מוריניו תועד כשהוא מפקח על אימון כושר של נדומבלה ושני אנשים נוספים, בעוד סאנצ’ וססניון תועדו כשהם רצים זה לצד זה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הקרב הכי מרתק ברשת: זלאטן מול פוגבה

על פי ההנחיות בבריטיניה, אימוני כושר וריצה מותרים בקבוצות של עד שני אנשים בלבד, אך רק אם הם מתגוררים באותו הבית. מדובר בהפרה נוספת של כדורגלנים מהפרמייר ליג את תנאי הבידוד, אחרי שמייסון מאונט מצ’לסי, קייל ווקר ממנצ’סטר סיטי וג’ק גריליש מאסטון וילה, כבר היו נתונים לביקורת גדולה לאחר שתועדו כשהם עוברים על ההנחיות, כל אחד בדרכו שלו.

על פי הדיווחים מורניו שוחח בנושא עם חברי הנהלה בכירים שלא אהבו את התמונות ונזפו בו, בעוד מטעם דובר התרנגולים נמסר: “כל שחקני טוטנהאם התבקשו להתאמן מחוץ לביתם בהתאם להנחיות הריחוק החברתי ואנחנו ממשיכים לחזק את המסר הזה”.

לאחר מכן ובעקבות הסערה שלאחר התיעוד, המיוחד התנצל ומסר: “אני מקבל את זה שמעשיי לא היו בקנה אחד עם מה שנדרש מהנחיות הממשלה, עלינו לקיים קשר קרוב רק עם בני הבית שלנו. חיוני שכולנו נשמור על ההנחיות ונעקוב אחר ההתפתחויות כדי לשמור על עצמנו ועל אחרים”.