חלון ההעברות באירופה נמצא בשיאו ובאנגליה הוא גם מתקרב לסיומו, שכן בניגוד לשאר הליגות הגדולות באירופה בהן נסגר החלון בספטמבר, באנגליה הוא ייסגר ב-9 באוגוסט. לכן הקבוצות האנגליות מגבירות את מאמציהן להביא שחקני רכש משמעותיים, והלילה (בין רביעי לחמישי) נפוצו דיווחים על שחקן כזה, שעשוי להוות חיזוק משמעותי מאוד לאחת הקבוצות החזקות באנגליה.

לפי דיווחים באנגליה ובאיטליה, טוטנהאם פנתה ליובנטוס במטרה להתחיל במו”מ להעברת פאולו דיבאלה לשורותיה. האנגלים מחפשים חלוץ לאור העזיבות של וינסנט יאנסן ופרננדו יורנטה, מה שהותיר את הארי קיין כחלוץ האמיתי היחיד בסגל. 

ביובה מעריכים את שוויו של החלוץ ב-90 מיליון אירו, ולפי אותם דיווחים האנגלים יהיו מוכנים לשלם את הסכום, מה שיהווה שבירה של שיא ההעברות של המועדון. דיבאלה מרוויח ביובה כ-135 אלף יורו לשבוע, משכורת שלא תהווה בעייה עבור האנגלים, שמשלמים יותר להארי קיין ולדלה אלי. 

דיבאלה כובש (רויטרס)דיבאלה כובש (רויטרס)

מאמן הקבוצה מאוריסיו פוצ’טינו הוא מעריץ גדול של בן ארצו, ובעבר אמר עליו שהוא “בין הטובים בעולם”. עם זאת, מאז הגעתו של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס מעמדו של דיבאלה בן ה-25 נפגע, וביובה מוכנים למכור אותו.

החלוץ עצמו, שלא היה מוכן לעזוב את הקבוצה וסירב להצעה של מעבר לאינטר עבור מאורו איקארדי שיעשה את הדרך ההפוכה, שינה את דעתו לאחר שיחה עם מאמנה החדש של יובנטוס מאוריסיו סארי, שהבהיר לו שהוא מעוניין להשאיר את גונסאלו היגוואין במדים השחורים-לבנים, מה שיפגע עוד יותר במעמדו.

עם זאת, טוטנהאם היא לא היחידה שמעוניינת בשירותיו, כאשר באיטליה מדווחים שגם מנצ’סטר יונייטד ופאריס סן ז’רמן חזק בתמונה, אם כי נראה שלאחר הפנייה של טוטנהאם הקבוצה מלונדון הפכה למועמדת הראשית לקלוט את החלוץ.