הכדורגל העולמי נמצא בחלקו בפגרת הקורונה עדיין וחלק מהליגות כבר החלו לחזור לשגרה, בכל מקרה ברחבי אירופה ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות שיתרחשו ברגע שבו החלון ייפתח וכאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בנושא הזה.

# בספרד טוענים שקארים בנזמה עשוי לחזור לאקסית ליון, ממנה הגיע לריאל מדריד, ב-2022. החלוץ הצרפתי יסיים אז את חוזהו בבלאנקוס ויוכל לפיכך לחזור לקבוצה בה פרץ ללא תשלום.

# לוקאס הרננדס בדרך החוצה מבאיירן מינכן. הבלם היקר ביותר הבווארים עשוי למצוא בית חדש, לאחר שדיווחים מגרמניה טוענים כי האלופה הציעה את שירותיו למנצ’סטר סיטי ולמילאן. מוליכת הבונדסליגה מחפשת להעביר אותו במסגרת טרייד חילופי שחקנים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה חוזרת: צפו בשערים הגדולים בלה ליגה

# מתקדמים עוד צעד לעברת עסקת לירוי סאנה. באנגליה מדווח כי באיירן הציעה את שירותיו של החלוץ איבן פרישיץ’, שיעבור כחלק מהעסקה של הקשר הגרמני. הבווארים צפויים להוסיף תשלום גבוה בנוסף.

# ב’סקיי איטליה’ מדווח כי חלוצה המושאל של פאריס סן ז’רמן, מאורו איקרדי, חתם על חוזה קבע באלופת צרפת. הארגנטינאי היה מושאל מאינטר במהלך עונת 2019/20, כשלצרפתים אופציית רכישה ב-50 מיליון אירו. אולם, דיווחים אחרים בארץ המגף סותרים זאת וטוענים כי עוד לא הושג סיכום בין הצדדים.

מאורו איקרדי (רויטרס)מאורו איקרדי (רויטרס)