האם נאבי קייטה בדרך להסתבכות הכי גדולה בקריירה שלו? פונטסו דאלמיני, צעירה שמתחזקת עמוד אינסטגרם מצליח, מאשימה בטוויטר בריש גלי את כוכב ליברפול בתקיפה מינית ופירטה בצורה מעמיקה את השתלשלות האירועים לפני כחמישה חודשים אחרי חודשים של טיפול המשטרה שלטענתה היה לקוי ונועד לגרום לה לסגור את הפרשה.

דאלמיני כתבה: “ב- 18 בינואר 2020 הותקפתי מינית על ידי שחקנה של ליברפול נאבי קייטה ודיווחתי על כך למשטרת ליברפול. עם כל הראיות/הקלטות ושיחות בהן אנשים ביקשו להיפגש כדי להתנצל, נאמר לי שזו המילה שלו כנגד שלי. לעזאזל עם המערכת ששמה לי רגל”.

עוד כתבה: “החברה שלי הזמינה אותי למסיבה של נאבי בפורמבי, בסוף הלילה הוא אמר שהוא התקשר להזמין מונית בשבילי. הוא שיקר, היא מעולם לא הגיעה! כולם עזבו, נשארתי לבד, הוא התחיל לגעת בי. שוב ושוב אמרתי לא. גם כשהוא הציע לי כסף. סירבתי לזה!”.

“ביקשתי מקייטה להשתמש בשירותים ושלחתי הודעה לאמא שלי. התקשרתי אליה והיא התעקשה שאשאר איתה בטלפון עד שתגיע מונית. הוא התרגז כשהבחין שאני בטלפון ואמר לי לחכות בחוץ. אלה הם צילומי המסך שאמא שלי צילמה מהטלפון שלה”.

התייצבתח בפני המשטרה. הטלפונים שלנו (אני ואמא) נלקחו על ידי השוטרים כדי לאחזר הקלטות קוליות, טקסטים, נתוני מיקום. אלה כללו הקלטה קולית של ליאו/הסוכן באומרו שנאבי קייטה מצטער ורוצה להיפגש להתנצל. סירבנו לפגוש את נאבי להתנצלות. הותקפתי מינית, אבל אני לא הקורבן יותר, אני שורדת”.