אולי מדובר בעניינים כספיים, אולי היכולת הלא מספיק טובה בחודשים האחרונים או אולי הכול ביחד, אבל אחרי קיץ שקט בגזרת השחקנים שהגיעו, ליברפול השלימה היום (שבת) רכש שני גדול עם החתמתו של דיוגו ז’וטה בן ה-23 מוולבס, תמורת סכום משוער של 45 מיליון ליש”ט שהלכו לזאבים.

אחרי שצירפה לשורותיה את טיאגו אלקנטרה, באנגליה החלו לדווח על התעניינות של האלופה בקיצוני של וולבס, אך בניגוד לעסקה שהנחיתה את הקשר הספרדי באנפילד, נראה שפה העניינים זזו בצורה הרבה יותר מהירה, והעסקה נסגרה די בקלות, כשגם השחקן סיכם את כל תנאיו וגם הקבוצות סיכמו על ההעברה. 

ליברפול צפויה כאמור לשלם לוובס כ-45 מיליון ליש”ט, בהחלט סכום גבוה למי שלא מגיע ככוכב לקבוצה של קלופ, אבל צפוי לחזק בצורה משמעותית את הסגל ולתת למייטי רדס עוד אופציות בהתקפה בנוסף למוחמד סלאח, רוברטו פירמינו וסאדיו מאנה. הוא עבר בדיקות רפואיות וכבר חתם עד יוני 2025. 

“זה רגע משמח עבורי ועבור משפחתי”, אמר ז’וטה, “אני מצטרף לאלופת העולם וזה בלתי ייאמן, אני רוצה להתחיל לשחק באחת הקבוצות הטובות בעולם, זה לא היה אפשרי לסרב להצעה, אני רוצה לתת את הטוב ביותר שלי, אני שחקן מאוד קבוצתי ותמיד אנסה לעזור לחבריי בדרך הטובה ביותר”.  

דיוגו ז'וטה (ליברפול)דיוגו ז'וטה (ליברפול)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בעצמכם: האם מסי מרוחק מחבריו באימון?