לאחר שפול פוגבה שלח אתמול (ראשון) מסר חד, כשאמר כי “זהו זמן מצוין לאתגר חדש”, נראה שריאל מדריד בהחלט תנסה לקפוץ על המציאה, כאשר היא נחושה כעת להחתים את הצרפתי של מנצ’סטר יונייטד וכמה שיותר מהר. הבלאנקוס אף הציבו דדליין להחתמתו של השחקן במדים הלבנים והוא 1 ביולי, היום בו השחקנים של השדים האדומים אמורים לחזור להתאמן לקראת העונה הבאה

היום הזה גם סומן על ידי מאמנה של יונייטד, אולה גנואר סולשיאר, כיום בו על פוגבה להחליט לאן מועדות פניו ולכך מחכים בברנבאו בכיליון עיניים. יחד עם זאת, בקבוצה האנגלית עדיין לא התיישבו לשולחן המו”מ ביחס להעברתו של פוגבה, אבל כן הודיעו לריאל מדריד לפי דיווחים בספרד שהצרפתי לא עומד למכירה.

פול פוגבה (רויטרס)פול פוגבה (רויטרס)

בריאל מדריד רוצים לקדם את המעבר בהקדם האפשרי, זאת כדי למנוע מהכוכב להתחיל להתאמן עם יונייטד טרם תחילת העונה וגם לאפשר לו זמן מנוחה ארוך יותר, כדי שיצטרף מאוחר יותר לתחילת האימונים של ריאל מדריד. 

הבלאנקוס רוצים להמשיך בקצב ההחתמות המהיר, לאחר שכבר ביצעו שלוש החתמות משמעותיות רק במהלך חודש יוני: לוקה יוביץ’, פרלאן מנדי וכמובן אדן הזאר, זאת בנוסף להחתמתם עוד קודם של רודריגו ואדר מיליטאו. זינדין זידאן, מאמנה של ריאל מדריד רוצה לעבוד מההתחלה עם כל השחקנים שיהיו לרשותו ולראות לאן מועדות פניה של הקבוצה וכן למצוא פתרונות במידת הצורך ותרגל טקטיקות שונות, במועדון מנגד רוצים לרצות את זיזו ולהחתים את הצרפתי בהתאם לכך במהירות.