מחקר חדש שנערך על ידי CIES Football Observatory, דירג את 50 הכישרונות הצעירים המנוסים ביותר בעולם. המחקר שיקלל דקות משחק עם רמת הקושי של המשחקים בהם הופיעו הצעירים ברחבי הגלובוס, ויצר רשימה של השחקנים המנוסים ביותר שנולדו משנת 2000 ואילך. 

הראשון ברשימה הוא קשרה ההתקפי של בורוסיה דורטמונד, ג’יידון סאנצ’ו. האנגלי, שסיים כמלך הבישולים של הבונדסליגה בעונה שעברה עם 17 בישולים, מוביל בפער גדול, כשאחריו במקום השני ניצב אנגלי נוסף – שחקנה של פולהאם מהצ’מפיונשיפ, ראיין ססניון. קיק פייריה מאייאקס דורג במקום השלישי ואת המקום הרביעי תופס עוד אנגלי בדמותו של מקס ארונס, מגנה של נוריץ’ סיטי. את החמישייה הראשונה סוגר כוכבה של ריאל מדריד, ויניסיוס ג’וניור הברזילאי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מחרז מפרפר את הגנת קולומביה עם גולאסו

ברזילאי נוסף של ריאל מדריד שנמצא בעשירייה הראשונה הוא רודריגו, שניצב במקום השמיני והוא גם הראשון ברשימה של השחקנים שנולדו משנת 2001 והלאה. שמות בולטים נוספים שדורגו הם סנדרו טונאלי, הכישרון העולה של ברשה האיטלקית (6), אפונסו דייוויס הקנדי מבאיירן מינכן (13), מויס קן הרכש החדש של אברטון (21) וארלינג בראוט האלנד הנורבגי של רד בול זלצבורג שלא מפסיק לכבוש (38).