ר.ב לייפציג הגרמנית טענה אתמול כי עוד אין סיכום על מכירתו של טימו ורנר, אך באנגליה מתייחסים למעברו לצ’לסי כעניין סגור. הקבוצה תפעיל את סעיף השחרור של השחקן, בגובה 53 מיליון ליש”ט והחלוץ בן ה-24 יחתום על חוזה ארוך טווח ומתגמל מאוד בקבוצה של פרנק למפארד שהצליחה להקדים את ליברפול במאבק על שירותיו של השחקן. 

כעת באנגליה מפרסמים מדוע המעבר הזה עומד להתרחש וכיצד אלופת אירופה היוצאת הצליחה להפסיד בקרב על אחד החלוצים המבוקשים ביותר ביבשת. ראשית, הסיבה היא לא פחות מאשר מגפת הקורונה. עד חודש אפריל, הקבוצה של יורגן קלופ הייתה הפייבוריטית לקלוט אותו וגם שמרה על קשר רציף מולו. 

אלא שאז התרחשה המגפה שהכניסה את הכדורגל העולמי לסחרור, ליברפול ציננה את העניין שלה בשחקן והבלוז ניצלו את הפתח שהם קיבלו. פרנק למפארד הבטיח לוורנר מקום כשחקן מוביל בתכניות שלו להחזרתה של צ’לסי למרכז הכדורגל האנגלי והעולמי והבלוז מצידם דאגו לשמן אותו בחוזה גבוה במיוחד. הוא ירוויח 10 מיליון ליש”ט יותר ממה שהוא היה עתיד לקבל בלייפציג, כ-2 מיליון ליש”ט. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בדקה ה-85 השוער כבש שער שוויון נדיר

אחרי שהפרטים האלה הוצעו והחלוץ הביע נכונות למעבר, ביום חמישי האחרון סוכנו קרל היינץ פורסטר עדכן את השחקן ואת המועדון כי צ’לסי מפעילה את סעיף השחרור של ורנר. הוא כבש העונה 32 ומבחינתו המטרה תהיה להמשיך מאיפה שהוא יפסיק גם בשורות הבלוז שמבטיחים לו הרבה יותר דקות משחק מאשר ליברפול, שם הוא היה צריך לחלוק את העמדה עם רוברטו פירמינו. למפארד הציב אותו כמי שיעזור לו לבנות מחדש את צ’לסי ונראה כי צעד משמעותי אחד בדרך לשם, כבר בוצע.