חלון ההעברות לקראת עונת 2020/2021 ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

ספקולציות חמות

# מלחמה פסיכולוגית? רגע לפני מפגש הגומלין ביניהן בשמינית גמר ליגת האלופות, דווח כי יובנטוס מעוניינת בכוכב ליון, חוסם אוואר. על פי הפרסומים, ז’אן מישל אולאס צפוי לדרוש 70 מיליון אירו עבור הקשר בן ה-22 לו חוזה אצל ליון עד קיץ 2023.

חוסם אוואר (רויטרס)חוסם אוואר (רויטרס)

# ארסנל ירדה מהאופציה לצרף את פיליפה קוטיניו ומעדיפה ללכת על בן ארצו, וויליאן, מהיריבה העירונית צ’לסי. התותחנים הציעו לשחקן הכנף הברזילאי (31) חוזה לשלוש שנים.

וויליאן מול אנדרו רוברטסון (רויטרס)וויליאן מול אנדרו רוברטסון (רויטרס)

# צ’לסי עצמה שואפת להמשיך להיות אחת מהפועלות הנמרצות של החלון הנוכחי, ואחרי שכבר התחזקה בטימו וורנר וחאכים זייש, המטרה המרכזית של פרנק למפארד כרגע היא חיזוק מרכז ההגנה. השם העיקרי שנמצא על השולחן של הבלוז הוא זה של בלם אתלטיקו מדריד, חוסה מריה חימנס. על פי הדיילי סטאר, המועדון מלונדון מוכן לשלם לקולצ’ונרוס כ-65 מיליון אירו עבור האורוגוואי בן ה-25.

חוסה מריה חימנס נוגח (La Liga)חוסה מריה חימנס נוגח (La Liga)

# אחרי הדיווחים על חזרה אפשרית של מרטין אודגור לריאל מדריד, הקשר הנורבגי החליט באופן סופי להמשיך לעונת השאלה נוספת בריאל סוסיאדד. ההחלטה התקבלה בעקבות הקרדיט שלוקה מודריץ’ צפוי להמשיך לקבל מזינדין זידאן גם בעונה הבאה, כשאודגור מתכנן לשוב לסנטיאגו ברנבאו בקיץ הבא.

לא יאמן: 5 שחקני על שאפשר להחתים בחינם