לאחר שנים בהן היה אחד מעמודי התווך של באיירן מינכן, העונה תומאס מולר מצא את עצמו נדחק הצידה לספסל כשהוא לא מקבל יותר מדי דקות ממאמנו ניקו קובאץ’. היום (חמישי) מדווחים באיטליה כי ייתכן שהקשר הגרמני יעזוב כבר בחלון ההעברות של ינואר.

על פי הדיווח, הנראזורי מעוניינים להחתים את מולר כבר בחודש ינואר הקרוב על מנת שיהווה שובר שוויון במאבק האליפות מול יובנטוס בליגה האיטלקית, כאשר גם מנצ’סטר יונייטד הוזכרה כמי שעשויה להגיש הצעה לגביו.

הבובה הממצמצת של מראדונה היא להיט

הגרמני בן ה-30 משחק בקבוצה הבוגרת של באיירן מינכן משנת 2008 ובסך הכול נמצא 19 שנים במועדון מאז הגיע אליו כשחקן נוער בשנת 2000. בשנה וחצי האחרונות חלה ירידה משמעותית בקרדיט לו הוא זוכה אצל הבווארים והשמועות על עתידו צוברות תאוצה בכלי התקשורת באירופה.

למולר חוזה עד קיץ 2021 אצל באיירן ובמועדון הגרמני יודעים כי זהו הזמן בו הם יכולים להכניס כסף ממכירתו לפני שיוכל לנהל משא ומתן ולעבור בחינם בעוד שנתיים. אינטר מצדה נואשת לשחקני התקפה בייחוד לאחר פציעתו של אלכסיס סאנצ’ס שייעדר בתקופה הקרובה.

פיליפה קוטיניו (רויטרס)פיליפה קוטיניו (רויטרס)

בתוך כך, מי שסופג ביקורת לאחרונה הוא פיליפה קוטיניו, המושאל העונה לבווארים מברצלונה. כוכב העבר הגרמני דיטמר האמן אמר: “אני חושב שהוא כמו זר לקבוצה, אני לא זוכר אפילו הופעה התקפית אחת טובה שלו העונה. כשיש לך שחקן שכזה בקבוצה והוא לא עושה את ההבדל, אז אתה בבעיה, הוא מראה רק חצי מהיכולת שלו”.

אבל הגרמני גם ידע לרכך את הביקורת הקשה שלו וגם טען: “עדיין יש לו 30 משחקים לפניו כדי לתקן, בנקודה מסוימת הוא יצליח כנראה להשתלב במארג הזה, אולי הוא פשוט צריך קצת זמן”.