חלון ההעברות של חודש ינואר ברחבי אירופה כבר איתנו וביבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

העברות רשמיות

ֳֳ# קליארי צירפה לשורותיה בהשאלה עם אופציית רכישה את אלפרד דאנקן. הקשר הגנאי שייך לפיורנטינה בה פתח את העונה, ובעונה שעברה שיחק גם בססואולו. 

ספקולציות חמות

# במדריד ממשיכים להיכנס באדן הזאר ומאבדים סבלנות איתו, כאשר בתקשורת הספרדית השוו את הבלגי לגארת’ בייל – “הזאר הפך לבייל החדש”. זינדין זידאן עדיין סומך עליו, אבל בסביבת ראשי ריאל יש לא מעט שרוצים למכור אותו בקיץ ולהשתמש בכסף כדי להנחית את קיליאן אמבפה מפאריס סן ז’רמן. במקור נוסף טוענים – הדרך היחידה של הצרפתי לחתום בבלאנקוס היא לא להאריך חוזה ולהגיע בחינם ב-2022.

אדן הזאר. יפנה מקום לאמבפה? (רויטרס)אדן הזאר. יפנה מקום לאמבפה? (רויטרס)

# ז’וזה מוריניו רוצה להתאחד עם אנחל די מריה. חוזהו של הארגנטינאי בפאריס סן ז’רמן מסתיים בקיץ, והמאמן הפורטוגלי של טוטנהאם, שהדריך את הקיצוני בריאל מדריד, רוצה שהשחקן יחבור אליו אצל התרנגולים אחרי התקופה המוצלחת שלו בצרפת.  

אנחל די מריה (רויטרס)אנחל די מריה (רויטרס)

# פפ גווארדיולה יקבל הקיץ תקציב חלומי של לא פחות מ-250 מיליון אירו לרכישת שחקנים חדשים עבור מנצ’סטר סיטי לפי ה’טלגרף’. בין השמות שעלו – ארלינג בראוט הולאנד ורומלו לוקאקו.

# בברצלונה אישרו שנטו ביקש לעזוב, אבל לא ימהרו לשחרר את השוער הברזילאי לארסנל. הקבוצה כן תמכור אותו ותסתמך על שוער מהנוער כשוער שני אם תגיע הצעה טובה עבורו.  

נטו (רויטרס)נטו (רויטרס)

# אוליבייה ז’ירו שחוזהו בצ’לסי נגמר בסיום העונה יכול לנהל מו”מ עם איזו קבוצה שירצה, אלא שלאור היכולת הטובה שלו העונה ו-9 השערים שכבש, מי שכבר היה עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה הלונדונית עשוי להמשיך, כשב”סאן” מפרסמים שהבלוז מעוניינים שיישאר.  

אוליבייה ז'ירו חוגג (רויטרס)אוליבייה ז'ירו חוגג (רויטרס)
זה כנראה השער היפה ביותר של בנזמה באימון