פפ גווארדיולה עומד לפתוח את העונה החמישית שלו כמאמן מנצ’סטר סיטי, והוא לא היה רחוק מלפתוח אותה כמאמנו של ליאו מסי. לאחר הסאגה המתישה שהסתיימה בהישארותו של הפרעוש בברצלונה, המאמן הספרדי דיבר לראשונה מאז על המקרה, דיבר על העתיד שלו בסיטי ואפילו על טיאגו אלקנטרה. 

“אין לי שום דבר להסביר. ליאו ביטא את עצמו בצורה מושלמת”, כך אמר גווארדיולה היום (שישי) לתקשורת הספרדית. “הוא שחקן ברצלונה, מועדון שאני מאוד אוהב, ואין שום דבר מעבר. אני לא יודע מה יהיו הכוונות שלו בעתיד”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בייל עושה סלפי עם אוהד של טוטנהאם

הגעתו של טיאגו אלקנטרה לליברפול: “לא היינו מעוניינים להביא אותו לקבוצה. יש לנו שחקנים אחרים בעמדה שלו, אבל אני חייב לומר שאני שמח שהוא מגיע לאנגליה. הפרמייר ליג הולכת להנות מאדם נהדר”.

העובדה כי החוזה שלו בסיטי מסתיים בסוף העונה הקרובה: “אני בר מזל לעבוד במועדון הזה ועם השחקנים האלו. אני רוצה להמשיך לעבוד קשה כדי שהקבוצה תשחק טוב יותר ושכולם ירגישו גאים. אחר כך נראה מה יהיה לגבי העתיד שלי”.

טיאגו אלקנטרה. "הפרמייר ליג הולכת להנות ממנו" (רויטרס)טיאגו אלקנטרה. "הפרמייר ליג הולכת להנות ממנו" (רויטרס)

סיטי תחסר גם את סרחיו אגוארו שעדיין משתקם מפציעה, ואת איימריק לאפורט שהחלים מקורונה ועדיין בשלבי התאוששות. שחקן שהחלים ויעמוד לרשותו של פפ הוא ריאד מחרז למשחק הראשון של העונה מול וולבס ביום שני: “מחרז יחזור בזמן. אנחנו רוצים לעזור לקבוצה להסתכל. אני שמח מההתנהלות שלנו בשוק ההעברות עד כה. אני לא יודע אם שחקן נוסף יגיע”.

פפ גווארדיולה וסרחיו אגוארו. לא יהיה זמין למשחק הראשון של העונה (רויטרס)פפ גווארדיולה וסרחיו אגוארו. לא יהיה זמין למשחק הראשון של העונה (רויטרס)