בזמן שהכדורגל האירופי נכנס לשלבי ההכרעה ובחלק מהליגות כבר הוכתרה אלופה, ברחבי היבשת ממשיכים לעסוק בהעברות אפשריות ובסגירת עסקאות רשמיות. כאן ב-ONE, נרכז לכם בכל יום את העדכונים החמים ביותר בשוק.

# האם מאוריסיו פוצ’טינו בדרך חזרה לקווים? באיטליה מדווחים שהמאמן שעזב את טוטנהאם במהלך העונה מועמד אצל שתי קבוצות הפאר בארץ המגף – יובנטוס ואינטר, כאשר לפי הדיווח שני המועדונים ייאבקו על שירותיו כשהעונה תגיע לסיומה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זידאן בוכה בחגיגות האליפות של ריאל

# על פי דיווח בדיילי מירור הבריטי, טיאגו אלקנטרה כבר סגר את תנאיו בליברפול והחתימה שלו במייטי רדס קרובה מתמיד, כאשר חלון ההעברות באנגליה נפתח רשמית ב-27 ביולי. בליברפול פעלו במהרה לאחר שהמאמן הודיע להם כי הוא רוצה את השחקן כבר בעונה הקרובה. ישנם פערים בין הקבוצות לגבי סכום ההעברה, כאשר המרסיסיידרס מוכנים לשלם 23 מיליון ליש”ט לעומת ב-36 שאלופת גרמניה דורשת.

# באנגליה מדווח כי הדלת של ארסנל לפיליפה קוטיניו. בחודשים האחרונים העסקה לא הייתה אפשרית, אך כרגע כשאין קבוצה שתקלוט את הברזילאי וברצלונה מחפשת דרך להכניס לקופתה כסף שנחוץ כדי להמנע מהפסדים, התותחנים שמחפשים איך למלא את המשבצת של מסוט אוזיל שוב בכיסא הנהג ואם יציעו סכום הוגן, יוכלו לקבל את הקשר.

# מונאקו סיכמה עם בנבנטו האיטלקית על מכירתו של קמיל גליק הפולני לשורות העולה החדשה לסרייה A עבור סכום של 3 מיליון אירו שיוכל לגדול בהתאם לבונוסים אפשריים שסוכמו בין הקבוצות. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מסי עצבני: ה"חגיגה" של הקפטן לאחר השער

# על פי דיווח באיטליה, ר.ב לייפציג מערימה קשיים על הניסיון של מילאן לצרף את המנהל הטכני שלה ראלף ראנגניק כמאמן בעונה הבאה. הגרמנים דורשים עבור התרת חוזהו כ-8 מיליון אירו.