אמנם כל הליגות כבר תכף כאן, אך זה לא עוצר את שוק ההעברות האירופי מלהתכונן לחלון חם במיוחד בקיץ. אנחנו כאן ב-ONE מביאים לכם מדי יום את כל הדיווחים שמתפרסמים ברחבי היבשת.

# המנהל המקצועי של נאפולי, כריסטיאנו ג’ינטולי אישר שבמידה וארקדיוש מיליק יבחר שלא להאריך את חוזהו הוא יימכר: “"הרצון הוא לנהל משא ומתן חוזר על חוזהו, ולכן אנחנו מדברים עם סוכניו. המטרה היא לפתור את המצב, בדרך זו או אחרת. אם הוא לא רוצה להישאר, הוא יהיה חופשי בשוק ההעברות”. על הבלם קאלידו קוליבאלי אמר: “יש לנו עוד חוזה ארוך איתו, אם נמכור אותו זה יהיה בסכום גבוה מאוד. הערך של שחקן כזה לא יורד אפילו במשבר”.  

ארקדיוש מיליק חוגג (רויטרס)ארקדיוש מיליק חוגג (רויטרס)

# אדינסון קבאני נחוש להגיע לאתלטיקו מדריד. החלוץ בן ה-33 של פאריס סן ז’רמן אמר על פי הדיווח ‘לא’ להצעה של אינטר לצרפו והוא מעוניין לחבור לקולצ’ונרוס לקראת העונה הבאה.

# אחרי שירדה מרכישת טימו ורנר, ליברפול סימנה את היעד הבא של לחלון ההעברות הקרוב, כשמדובר בכוכב וולבס, אדאמה טראורה. ע”פ הדיווחים באנגליה, המייטי רדס מתכוונים ללכת בכל הכוח על הספרדי, שכבש ארבעה שערים ובישל שבעה ב-28 הופעות העונה בפרמייר ליג. 

אדאמה טראורה. בקרוב באדום? (רויטרס)אדאמה טראורה. בקרוב באדום? (רויטרס)

# מי תזכה בשירותיו של סנדרו טונאלי? ע”פ הדיווחים האחרונים באיטליה, בארץ המגף בטוחים שהכישרון של ברשה, שמכונה ע”י רבים כ”פירלו הבא”, בחר את הקבוצה אליה יעבור בקיץ כאשר באופן מפתיע לא מדובר ביובנטוס אלא דווקא באינטר של אנטוניו קונטה.

באיטליה בטוחים שהעובדה שהאלופה כבר רכשה בחלון ההעברות של ינואר את דיאן קולוסבסקי מאטאלנטה ב-35 מיליון אירו גרמה לה ‘לוותר’ על רכישת טונאלי, שצפוי למצוא עצמו בנראזורי שכבר הגיעו להבנות איתו ועם קבוצתו שנמצאת בדרך הבטוחה חזרה לסרייה ב’. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האלופה חוזרת: השערים הגדולים של יובנטוס

# “ג’ק גריליש עבר את ג’יידון סאנצ’ו בדרך להיות המטרה מספר 1 של מנצ’סטר יונייטד בקיץ הקרוב”, כך נכתב ב’מירור’ האנגלי, שם בטוחים שהפליימייקר של אסון וילה (24) נמצא בראש הרשימה של אולה גונאר סולשיאר ובדרך הבטוחה לשדים האדומים. 

ג'ק גריליש בטירוף (רויטרס)ג'ק גריליש בטירוף (רויטרס)

# בשבוע שעבר יותר ויותר דיווחים סיפרו כי טימו ורנר בחר את הקבוצה אליה יעבור בקיץ והצביעו על צ’לסי כזו שמכולן תזכה בשירותו של סגן מלך השערים בגרמניה. חרף כל הדיווחים האחרונים, אוליבר מינצלאף, המנהל המקצועי של לייפציג, קבוצתו של החלוץ בטוח ששום דבר עדיין לא סגור: “כרגע טימו שולט בסיטואציה, לא אנחנו. עד כה הוא לא דיבר על סעיף השחרור (60 מיליון אירו עד 15 ביוני) וגם לא על צ’לסי, לכן אין לנו מה להודיע. לפני מספר שבועות הוא אמר שהוא עובד על ההעברה, אבל עדיין לא קרה כלום”. 

טימו ורנר (רויטרס)טימו ורנר (רויטרס)

# חוסה קאייחון בדרך חזרה לספרד. ע”פ הדיווחים באיטליה, הקיצוני של נאפולי, שהיה בדרך לחדש את חוזהו בדרום איטליה עשה פניית פרסה ומעדיף לעבור לוולנסיה שלא תצטרך לשלם עבורו. 

חוסה מריה קאייחון. חוזר לספרד (רויטרס)חוסה מריה קאייחון. חוזר לספרד (רויטרס)

# זוכרים את אלשאנדרה פאטו? חלוצה הברזילאי של מילאן וצ’לסי בעבר וסאו פאולו בהווה, עוזב את ברזיל וחוזר לקדנציה שנייה בסין, זאת לאחר שחתם בשנזאן שעלתה בחזרה לליגה הראשונה. 

פאטו (רויטרס)פאטו (רויטרס)