אחרי שאתמול הכותרות באיטליה ובספרד טענו כי לאוטרו מרטינס קרוב מאוד לברצלונה ונראה כי המשא ומתן בין המועדונים עלה על דרך המלך, ב”גזאטה דלו ספורט” של יום שלישי מדווחים על כך שהנראזורי רוצים להעביר את העסקה למתווה של טרייד במסגרתו הם יקבלו את אנטואן גריזמן בתמורה. האיטלקים בונים על כך שהקטאלונים לא מסוגלים לעמוד בעלות הכלכלית שכרוכה בצירופו של הארגנטינאי ומבקשים את הצרפתי במקומו. 

גריזמן עלה בזמנו 120 מיליון אירו לבארסה, שכעת צריכה למצוא דרך לשלם 111 מיליון אירו עבור לאוטרו. אולם, ירידת הערך בשוק השחקנים יכולה להוביל לכך שמרטינס ו’גריזי’ אכן יהיו עסקה משתלמת לשני הצדדים. בינתיים, החלוץ הארגנטינאי מקבל המלצות מהאגדות של מולדתו לחבור לליאו מסי ונראה כי כולם מצפים לשידוך המדובר. אחרי הרנן קרספו, הפעם זה היה תורו של מריו אלברטו קמפס. החלוץ בן ה-65 שזכה עם ארגנטינה במונדיאל 1978 והיה לאחד הגדולים בהיסטוריה של ולנסיה, דחק בלאוטרו לעשות את הדרך שלו ולהגיע לליגה הספרדית. 

הגרף חושף: מיהו המבשל הגדול ביותר?

“לאוטרו הראה בשנתיים האחרונות שהוא חלוץ מטרה נהדר, באינטר ובנבחרת”, אמר ה”מטאדור”. “הוא צריך לדעת שהרכבת חולפת רק פעם אחת ואומנם אינטר זה מועדון גדול, בארסה זו כבר רמה אחרת של כדורגל. אני חושב שהוא ימצא שם סביבה נוחה מאוד להצליח עוד יותר. יהיה נהדר לראות אותו לצד ליאו מסי. הישארות באינטר תהיה טובה מבחינתו כדי לצבור עוד ניסיון, אבל אם יש לו הזדמנות לעבור לברצלונה, הוא צריך לקחת אותה, בטח כאשר אינטר מוכנה למכור אותו”. 

עדיין בברצלונה. אחרי שהעניק ראיון ל”מונדו דפורטיבו” וטען כי הוא “אינו שק תפוחי אדמה”, וכי “לא נעים להרגיש לא רצוי”, המתיחות בין ברצלונה לבין איבן ראקיטיץ’ עולה מדרגה ונראה כי אין שום מנוס מפרידה בקיץ, לא שאחד מהצדדים מסתיר זאת, אך בהנחה והעונה הזו תתחדש – ספק אם נראה את הקרואטי מקבל דקות משחק במדים הקטאלונים. לפי “ספורט” במועדון חוששים מאוד מהצורה בה הקרואטי ינהג עם ההצעות אשר יונחו בפניו שכן הוא מסיים חוזה בקיץ הבא והפחד בבארסה הוא שראקיטיץ’ ידחה בכוונה הצעות על מנת להשתחרר לבסוף במחיר מאוד נמוך.

איבן ראקיטיץ' (La Liga)איבן ראקיטיץ' (La Liga)

בינתיים, ב”מונדו דפורטיבו” מדווחים כי הניסיון של ברצלונה להתחזק בקשר פיזי כמו טונגי נדומבלה, לא אמור לצאת אל הפועל שכן טוטנהאם לא תהיה מוכנה לדון עם הקטאלונים על מכירתו של הקשר בן ה-23. הצרפתי ממוצא קונגולזי עלה למועדון 60 מיליון ליש”ט ואף רשם 27 הופעות אולם קרנו דעכה תחת ז’וזה מוריניו, מה שכנראה לא עומד לשנות את העמדה של התרנגולים כי הם אינם מעוניינים למכור את השחקן אחרי עונה אחת בלבד.

דייגו קוסטה בדרך לאיטליה?

עושה רושם שזמנו של דייגו קוסטה באתלטיקו מדריד קרוב לסיום. ה”מונדו דפורטיבו” חשף שנאפולי ורומא חושקות בחלוץ הסורר של דייגו סימאונה, כאשר השמועות על צירופו האפשרי של אדינסון קבאני בחלון ההעברות הקרוב מחזקות עוד יותר את ההשערה שהספרדי לא ימשיך בבירת ספרד וצפוי למצוא את מקומו ביעד חדש בארץ המגף.