“שלושת מעגלי החיזוק”, זו הכותרת של “מונדו דפורטיבו” הבוקר (ראשון) כאשר העיתון חושף את תכנית הרכש של ברצלונה לקראת חלון ההעברות הקרוב. במסגרתה, הקבוצה מעוניינת בהוספת כוח משמעותי לסגל כאשר ניימאר ולאוטרו מרטינס הם כמובן המטרה המרכזית אך לא רק. מלבדם, הקבוצה תחפש להתחזק בעוד שני שחקנים מבין רשימת מועמדים מעניינת במיוחד כאשר מדובר בתוספת של קשר חזק למרכז המגרש ובלם שיכול לשחק בצד שמאל מבין שני הבלמים. 

בעוד העסקאות להבאת ניימאר ולאוטרו מפאריס סן ז’רמן ואינטר בהתאמה עוד ייקחו זמן ויגרמו ללא מעט דיווחים וספקולציות בחודשים הקרובים, השמות הבאים על הנייר נוחים יותר להבאה. מעבר לכך, לבארסה ישנה האפשרות להשיג את השחקנים האלה על ידי עסקאות טרייד שונות שיוכלו להפחית את המחירים. נאפולי למשל הביעה עניין בג’וניור פירפו, וברצלונה מצידה תוכל להשתמש בו במו”מ להבאתו של הקשר פביאן רואיס. 

ספיישל טאפאסים: רגעי "מה עבר לו בראש?"

הבוקר פורסם כי טוטנהאם מעוניינת בפיליפה קוטיניו ומנסה להשיגו לפני צ’לסי. ובכן, בארסה יכולה למנף גם את זה לצורף משא ומתן על הקשר טונגי נדומבלה שמשחק בקבוצה של ז’וזה מוריניו. רואיס ונדומבלה הם לפי “מונדו דפורטיבו” שני הקשרים היחדים המועמדים להגיע ושאר הרשימה כוללת שלושה בלמים, מהם תנסה הקבוצה של קיקה סטיין לצרף אחד.

מדובר באמריק לאפורט ממנצ’סטר סיטי, לואיז פליפה המשחק בלאציו ודיוצ'אנקול אופמקאנו מר.ב לייפציג. במקרה של הראשונה, היא הביעה עניין בנלסון סמדו אך גם סמואל אומטיטי יכול להילקח בחשבון והוא אף הוזכר כאופציה של הקבוצה מאיטליה. הגרמנים מצידם מעוניינים בז’אן קלייר טודיבו ששאלקה לא תהיה מסוגלת לעמוד באופציית הרכישה שלו הקיץ (25 מיליון אירו).