כל מי שעוקב אחרי ליגת האלופות העונה בוודאי שמע את השם ארלינג בראוט האלנד. החלוץ הנורבגי הלוהט בן ה-19 של רד בול זלצבורג האוסטרית פתח את העונה הנוכחית בסערה וגרם לכל היבשת לדבר עליו, כשבליגה המקומית שלו הוא כבר עם 15 שערים ושישה בישולים ב-13 הופעות, ובליגת האלופות הוא עומד על שמונה שערים בחמישה משחקים.

מספריו המפלצתיים גרמו לאריות היבשת, ביניהן גם יובנטוס, ריאל מדריד ואפילו ברצלונה, לשים עליו עין, והן בוודאי ישמחו לשמוע את הדיווח שעלה היום (חמישי) בגרמניה באשר לסעיף שחרורו של האלנד, שלפי ה’בילד’ ייקטן משמעותית בחלון ההעברות של החורף – והכישרון יעלה 20 מיליון אירו בלבד. מי שמוגדרת כרגע כפייבוריטית להחתימו היא דווקא דורטמונד, כשגם מנצ’סטר יונייטד של אולה גונאר סולשיאר (שאימן אותו בעבר בנורבגיה) עשויה לצרפו.

ארלינג בראוט האלנד (רויטרס)ארלינג בראוט האלנד (רויטרס)

בהתחשב במחירו הנמוך היחס לביצועיו, אין בכלל ספק שזלצבורג תקבל המון פניות בנוגע לרכישת השחקן, ששני רק לרוברט לבנדובסקי העונה במלכות השערים בצ’מפיונס. השחקן שכבש העונה בכל המסגרות 27 שערים ב-20 משחקים ומתנשא לגובה של 1.94 מטרים יוכל למצוא את עצמו החל מה-1 בינואר ביעד חדש, מוקדם בהרבה ממה שציפו, כשקבוצתו לא תוכל לעשות הרבה בנוגע לכך.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
למה הדשא של הספרדים ירוק יותר?