המחזור האחרון של שלב הבתים בליגת האלופות ננעל אתמול (רביעי) רשמית כשבאיירן מינכן אירחה באליאנץ ארנה את טוטנהאם וז’וזה מוריניו למשחק לפרוטוקול בלבד במסגרת בית 2. כזכור, המשחק הראשון בין הקבוצות במפעל הסתיים בתצוגת תכלית של הבווארים שהביסו את הספרס 2:7 על אדמת לונדון.

באיירן פתחה נהדר את ההתמודדות כשקינגסלי קומאן העלה אותה ליתרון, ראיין ססניון השווה ומולר החזיר את היתרון לבווארים לפני הירידה להפסקה. בחצי השני פליפה קוטיניו סגר את הסיפור עם השלישי, אבל מה שלא נתן מנוחה למאמן הנס פליק זו פציעתו של קינגסלי קומאן, שנחת לא טוב על קרסולו השמאלי, מירר בבכי ונאלץ לעזוב את ההתמודדות.

קינגסלי קומאן חוגג (רויטרס)קינגסלי קומאן חוגג (רויטרס)

הבוקר (חמישי) באיירן הוציאה הודיעה רשמית באשר לפציעתו של הצרפתי, ובמה התברר שלא מדובר בפגיעה רצינית ולכן הקשר לא יזדקק לניתוח או התערבות כירורגית כלשהי במה שיקל על זמן חזרתו. כזכור, קשר הטריקולור בן ה-23 רשם מספר פציעות רציניות לאורך הקריירה שלו והפסיד 66 משחקים של קבוצתו בחמש השנים האחרונות.

לאחר המשחק, מוריניו דיבר על היריבה, היכולת של קבוצתו במשחקים האחרונים והמשך דרכה בצ’מפיונס: “אני מקווה לשוב לכאן בהמשך הטורניר וזה אומר רק בשלב הרבע או חצי הגמר כדי שנוכל לתת להם משחק ראוי עם קבוצה ראויה. הקבוצות שסיימו במקום הראשון, לא ירצו לפגוש אותנו. אנחנו אחת הקבוצות החזקות שסיימה שנייה בבית שלה. ככל שעובר הזמן אני ושחקניי מכירים אחד את השני טוב יותר”.

ז'וזה מוריניו. בחר להסתדר ללא הכוכבים (רויטרס)ז'וזה מוריניו. בחר להסתדר ללא הכוכבים (רויטרס)

בהמשך, המיוחד לא שכח לשלוח עקיצה לבאיירן ולסגל אותו העמידה למפגש מולו: “לבאיירן היו ארבעה שחקנים חזקים על הספסל כדי שיחלצו אותם אם משהו ישתבש, אני בחרתי לא לשים את הארי קיין ודלה עלי על הספסל, כל קבוצה מנהלת את עצמה בדרך שונה”.