לא קל היה הערב הזה (שלישי) עבור ליברפול. יורגן קלופ ושחקניו נכנעו 2:0 לנאפולי אחרי עשר דקות אחרונות רעות שלהם בסאן פאולו. דריס מרטנס ופרננדו יורנטה הוותיק הכריעו את ההתמודדות בזכות שערים לקראת הסיום.

המאמן הגרמני של ליברפול ביקר את השופט פליקס בריך שפסק לפנדל אחרי שקבע כי אנדרו רוברטסון הכשיל את חוסה מריה קאייחון. יש לציין כי שופטי ה-VAR עברו על האירוע, קבעו כי היה מקום לשריקה ולא מנעו מדריס מרטנס להעלות את נאפולי ליתרון: “לא חושב שזה פנדל. מה אני יכול להגיד? עבורי זה ברור שאין פנדל. הוא קפ. לפני כל מגע אבל לא נוכל לשנות כלום עכשיו”.

דריס מרטנס חוגג (רויטרס)דריס מרטנס חוגג (רויטרס)

היכולת של קבוצתו והתוצאה בסיום: “זה צריך להכאיב לנו משום שהיו לנו הזדמנויות. זה היה משחק פתוח עם הרבה מתפרצות, ולא סיימנו אותן כמו שצריך וזו הבעיה. במחצית השנייה שתי הקבוצות רצו מצד לצד. היו לנו רגעים בהם שלטנו, אך בסופו של דבר לא הגענו למספיק מצבים. קיבלנו החלטות לא נכונות וכעת צריכים לקבל את התוצאה”.

מריו רוי מול מוחמד סלאח (רויטרס)מריו רוי מול מוחמד סלאח (רויטרס)

קבוצת פרמייר ליג נוספת שיצאה מאוכזבת מהערב הנוכחי בליגת האלופות היא לא אחרת מצ’לסי שנכנעה בסטמפורד ברידג’ 1:0 לוולנסיה. המאמן המפסיד, פרנק למפארד, שיתף בסיום: “זה היה משחק שלא היינו צריכים להפסיד. צריכים להרים את הראש, הדרך עוד ארוכה. המשחק הזה הוא שיעור עבורנו, קבוצות ברמות האלה יכולות לפגוע בך”.

החמצת הפנדל של רוס בארקלי שיכלה לקבוע שוויון: “הוא בועט את הפנדלים שלנו. בעיות בין השחקנים לגבי בועט הפנדלים? סתם סיפורים, אם הוא היה מבקיע לא היה שום סיפור. האכזבה היא של כולנו משום שלא ניצחנו. אין שום בעיה בחדר ההלבשה”.

וויליאן מול גבריאל פאוליסטה (רויטרס)וויליאן מול גבריאל פאוליסטה (רויטרס)