אנחת רווחה לזינדין זידאן: מרסלו השלים את המטלות שלו בוועדת הבחירות במדריד ויעמוד לרשות ריאל מדריד במשחק מול צ'לסי באלופות מחר (רביעי, 22:00) בחוץ בגומלין חצי גמר ליגת האלופות, כשהוא יצטרף לחבריו. למעשה, השחקן אמור היה להישאר זמין בקרבת מקום גם בהמשך הלילה, אך מתנדב נלחץ לעזרתו ויעשה במקומו את העבודה, ויביא לסיומה של סאגה הזויה במיוחד בכדורגל העולמי.

כזכור, מרסלו, אזרח ספרדי, נאלץ לעבוד בקלפי הבחירות ותחילה שיתופו במשחק מול הלונדונים עמד בסימן שאלה גדול, שכן חבריו תוכננו לצאת בלעדיו. בסופו של דבר, המגן הגיע בשעה 8:28 שעון ספרד לקלפי הבחירות, השלים את חובתו האזרחית והמריא ללונדון בזכות אותו המתנדב.

מרסלו מול ססאר אספיליקווטה (רויטרס)מרסלו מול ססאר אספיליקווטה (רויטרס)

כל זאת לאחר שריאל עשתה מאמצים רבים לדאוג לשחרורו של מרסלו מוועדת הבחירות. תחילה פורסם כי המגן ייאלץ להישאר יום נוסף בוועדה, אך בסופו של דבר ישחק עם הבלאנקוס בקרב החשוב. מצוקת ההגנה של הבלאנקוס נמשכה. סרחיו ראמוס עתיד לשחק אמנם, אך רפאל וראן ודני קרחבאל הפצועים לא ישחקו וכך גם לוקאס ואסקס. ב’מארקה’ טוענים כי הצרפתי שוקל אפשרות להציב שלושה בלמים.

החדשות הטובות של זידאן הגיעו מכיוונו של פדריקו ואלוורדה שנדבק לאחרונה בקורונה, כאשר הוא הספיק להציג בדיקה שלילית והמריא עם הקבוצה ללונדון. יחד איתו, גם מרסלו כאמור יצא לגומלין וכן גם ראמוס ופרלאן מנדי.

צפו ב-5 שערי המחזור ה-34 בליגה האיטלקית