דרמה גדולה באתלטיקו מדריד. פחות מ-24 שעות לפני שהקבוצה אמורה הייתה להמריא לליסבון למשחק מול לייפציג ברבע גמר ליגת האלופות, הקולצ’ונרוס התבשרו אמש (ראשון) כי שניים משחקני המועדון נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. יחד עם זאת, הבדיקות החדשות בישרו כי אין נדבקים נוספים ואופ”א הודיעה בתגובה כי המשחק מול לייפציג יתקיים ביום חמישי כמתוכנן בטורניר הפיינל-8 בליסבון

תחילה לא היה ידוע מי הם אותם שחקנים שחלו ובהודעה הרשמית של המועדון נאמר שמדובר בשתי בדיקות חיוביות בלי לציין אם מדובר בשחקנים או באנשי צוות, אך הבוקר (שני) התברר שמדובר בשני שחקני הקבוצה ול-ONE נודע שהשניים הם המגן שימה ורסאליקו ושחקן ההתקפה אנחל קוראה.

יחד עם זאת, כל השחקנים, אנשי הצוות ואף בני המשפחה של כולם, נשלחו לבצע בדיקות קורונה. אתלטיקו הודיעה כי התשובות התקבלו היום וכי כולן שליליות. לכן הקבוצה תתאמן היום במדריד ומחר כבר תצא לליסבון.  

באתלטיקו היה חשש גדול ששחקנים נוספים נדבקו אך הבדיקות הנוספות שנערכו, היו תקינות. הקבוצה הודיעה כי קוראה יישאר בביתו ולא יטוס לליסבון, כך גם ורסאליקו שבכל מקרה פצוע והיה מופיע במתחם של הקולצ’ונרוס רק לצורך טיפולים.

ורסאליקו התייחס לבריאותו: “חשוב לי להגיד לכל מי שדואג ושואל שאני מרגיש טוב, אין לי סימפטומים, אבל צריך להיות מבודד משאר חברי הקבוצה ולהישאר בבית כמה ימים. אעודד את הקבוצה מהבית ומקווה לחזור במהרה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לשיקול זידאן: כל השערים של בורחה מיוראל