מגדל הקלפים של הסופר ליג קורס. הלילה (בין שלישי לרביעי) הסופר ליג הוציאה הצהרה רשמית בנושא ובישרה על עצירת הפרויקט בשלב הזה, שכן הקבוצות עזבו אותו בזו אחר זו. 

2:30: “אנחנו בוחנים את הצעדים המתאימים לשינוי הפרויקט, תוך התחשבות באוהדים על מנת להעניק להם את החוויה הטובה ביותר”, נכתב. “אנו מציעים תחרות חדשה כיוון שזו הנוכחית אינה עובדת”. בסופר ליג גם מתחו ביקורת כלפי הכדורגל האנגלי: “הקבוצות האנגליות נאלצו לעזוב בגלל לחץ חיצוני”.

אוהדים מוחים נגד הסופר ליג (רויטרס)אוהדים מוחים נגד הסופר ליג (רויטרס)

5:00: גם בכלי התקשורת מסביב ליבשת כבר מבינים שהיוזמה בדרך לסיום. במונדו דפורטיבו הספרדי התייחסו דווקא לאנגליות עם הכותרת “ברקזיט”, בעוד במארקה לעגו: “סופר בדיחה”, “הסופר ליג נכשלה”. גם ג’רארד פיקה הגיב: “הכדורגל שייך לאוהדים, היום יותר מתמיד”.

8:40: ראש ממשלת בריטניה, בוריס ג’ונסון, שהיה נגד הקמת הסופר ליג, צייץ: “אני מברך על ההודעה. זו התוצאה הנכונה עבור אוהדי הכדורגל, המועדונים והקהילות ברחבי המדינה. עלינו להמשיך ולהגן על המשחק הלאומי היקר שלנו”.

9:54: באנגליה מדווחים על זעזוע אפשרי: “קבוצה בכירה באנגליה תעמוד למכירה בקרוב".

10:00: אניילי ופלורנטינו פרס סופגים אש, שחקני ריאל נגד הנשיא?

10:10: בעלי ליברפול, ג’ון הנרי, התנצל פומבית בפני האוהדים בסרטון יוצא דופן: “אני מתנצל בפני יורגן קלופ, השחקנים וכל מי שעבד כל כך קשה כדי להפוך את האוהדים לגאים. קלופ והשחקנים לא אשמים, אני מתנצל על מה שעשיתי”.

12:00: המסך יורד: אניילי הודיע שהסופר ליג מתפרקת.

13:00: גם אתלטיקו מדריד ואינטר הודיעו על עזיבת הסופר ליג.

14:25: גם מילאן הודיעה על פרישה מהמפעל.

14:40: ריאל מדריד וברצלונה נותרו לבדן – יובנטוס התקפלה.

לכבוד הסדרה החדשה ראמוס גם זוכה לשיר הלל