יוזמת הסופר ליג נפתחה בקול תרועה רמה ובאופן יומרני, אולי יותר מידי. כפי שבאה בסערה, כך היא גם חולפת כאשר קצת יותר מ-48 שעות מאז שקמה, היא איבדה מכוחה כשהרוב המוחלט של הקבוצות עזבו והיא נאלצה להודיע על הקפאה בשלב הזה.

בזמן שעוד ועוד קבוצות נוטשות, יש שניים שלא אומרים נואש בניסיון להציל את המיזם נגד ליגת האלופות ואופ”א – אנדראה אניילי ופלורנטינו פרס. בעלי יובנטוס וריאל מדריד, שיזמו את המהלך ונפגשו רבות בשנתיים האחרונות בניסיון לקדם זאת, סופגים אש מכל עבר. “סופר פלופ”, “מבודדים”, נכתב עליהם בכלי התקשורת השונים. המחאה כנגד אניילי באיטליה מתפשטת, כשבמהלך היום התגלה גראפיטי מחוץ למשרדי ההתאחדות האיטלקית ברומא ובו נראה אניילי כמי ש”הורג” את הכדורגל”.

ומה באשר לשחקנים עצמם? ובכן, מריאל ויובה לא התבטא אף שחקן בשלב זה כנגד המהלך או בעדו, אך מהצד הלבן של ספרד אולי סיפקו רמז. דייויד בקהאם, אחד מאגדות ריאל, כתב פוסט נוקב כנגד המהלך וכתב בין היתר: “הכדורגל שייך לכולם, הספורט הוא כלום בלי האוהדים. עלינו להגן על המשחק ולשמור עליו”, כתב בעלי אינטר מיאמי כשהוא מתייחס ליוזמה. בין מיליוני הלייקים, בלטו ארבעה – אלו של לוקאס ואסקס, מרסלו, לוקה מודריץ’ ואלברו אודריוסולה. גם בנו של זינדין זידאן, לוקה, הביע תמיכה.

לכבוד הסדרה החדשה ראמוס גם זוכה לשיר הלל