נבחרת צרפת חולמת בגדול, וכך גם אורוגוואי. ביום שישי ב-17:00, השתיים ייפגשו לקרב מרתק ומסקרן במיוחד ברבע גמר מונדיאל 2018, כאשר הפרס למנצחת, כרטיס בכיוון אחד לחצי הגמר, מרחק של שני משחקים בלבד מזכייה בתואר. היום (רביעי) החלו שתי הנבחרות לעלות הילוך בהכנות לקראת ההתמודדות ובצרפת דרוכים מאוד לקראת המפגש.

בלס מטווידי, דיבר לפני ההתמודדות על הקשר אורוגוואי רודריגו בנטנקור, עמו הוא משחק ביובנטוס: "הוא שחקן קר רוח מאוד, זה מרשים אותי מאוד, הוא משחק כל משחק כאילו שמדובר למעשה במשחק ידידותי, במובן הזה שהוא לא מרגיש את הלחץ, הוא משחק פשוט נהדר בגביע העולמי והוא בסך הכל בן 21”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סוארס מדבר על הפציעה של אדינסון קבאני

אדיל רמי ענה על ההבדל בצורת המשחק של ארגנטינה אותה הדיחה נבחרתו עם 3:4 בשמינית הגמר, לעומת היריבה הבאה שלו אורוגוואי: “יש לארגנטינאים המון כישרון, ידענו שאנחנו עשויים לספוג במשחק הזה מולם שערים, אבל גם ידענו שנוכל להבקיע שערים. אורוגוואי שונה לגמרי – יש להם כוח ואופי והם רגילים לשחק ביחד, המאמן שלהם חולל מהפכה בדרך המשחק שלהם. ודבר אחרון אחרון חביב, יש להם את הכישרון”.

בלס מטווידי (רויטרס)בלס מטווידי (רויטרס)

מבחינה מקצועית, דידייה דשאן צריך למצוא פתרון במרכז השדה שלו להיעדרות של מטווידי שספג כרטיס צהוב שימנע ממנו לשחק מול אורוגוואי. האופציות שיש למאמן הצרפתי על הספסל הן קורנטין טוליסו ונביל פקיר, מסתמן כי האחרון זוכה לעדיפות לקבל את המקום ב-11 במשחק החשוב.