הלחץ בארגנטינה רק עולה ועולה מאז התבוסה אמש (חמישי) של האלביסלסטה לנבחרת קרואטיה שסתמה את הגולל כמעט לחלוטין עבור ליאו מסי וחבורתו במונדיאל 2018. לאור הכישלון המסתמן, שוחחנו עם כתב הכדורגל של MundialDeFondo חרמאן קאררה שסיפר ל-ONE על התחושות במדינה וגם הסכסוך הפנימי בתוך מחנה הנבחרת.

"בארגנטינה מאמינים שחורחה סמפאולי והצוות שלו יפוטרו בקרוב", אמר קאררה. "מהמידע שהגיע אלינו העיתונאים, מצורת האימון שלו, זה נראה כאילו סמפאולי מאלתר שחקנים, הוא עדיין לא מצא את ההרכב הנכון ולא מצליח להוציא ממסי את היכולת שלו בברצלונה”.

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן >

"השחקנים חלקם נגד סמפאולי בגלל תוכנית המשחק שלנו אתמול (שלושה בלמים, מ.ר), הם לא מסכימים איתו. הם ביקשו שהוא יפוטר, אבל לא ישירות. ביקשו את זה מפורשות, לגביו ולגבי כל הצוות שלו. השחקנים הם מסי, אבר באנגה, אנחל די מריה, לוקאס ביגליה, מרקוס רוחו, סרחיו אגוארו וגונסאלו היגוואין".

אגוארו. לוחץ לפטר את המאמן (רויטרס)אגוארו. לוחץ לפטר את המאמן (רויטרס)

לגבי זהות המחליף הפוטנציאלי של סמפאולי, קאררה השיב לשאלה האם המתקפה של דייגו סימאונה היא מקרית, לאחר שביקר את מסי ואת סמפאולי, וענה: "הוא המועמד המוביל לרשת את חורחה, התגובה שלו אחרי המשחק הרגישה מתוכננת וזה נראה כמו קמפיין ושל גורמים נוספים בארגנטינה כדי למנותו לתפקיד".