הראיון חסר התקדים של פלורנטינו פרס הלילה (בין שני לשלישי) עסק גם בריאל מדריד ולא רק בענייני הסופר ליג. אחת הכותרות שיצאו משם הייתה דווקא בנוגע ליריבה הגדולה, ברצלונה: “אני מקווה מאוד שליאו מסי יישאר בברצלונה”, אמר מי שלקח על עצמו את תפקיד נשיא הסופר ליג. “כאשר ריאל מדריד משחקת נגד בארסה, העולם נעצר. זוהי זכות שיש רק לנו. זה לא קורה כאשר יונייטד פוגשת את סיטי”. 

החיזורים אחרי ארלינג הולאנד וקיליאן אמבפה: “אביו של הולאנד ביקר במתחם האימונים שלנו. כל מי שהגיע למתחם שלנו תמיד הגיב באותה הצורה ואמר שהוא מעולם לא ראה דבר כזה. הולאנד ואמבפה שני שחקנים מעולים, אבל מה שמסי ורונאלדו עשו זה אדיר”.

מעמדו של זינדין זידאן: “זידאן הוא המאמן הטוב ביותר שלנו בכל הזמנים. זיזו הוא אגדה. הוא שמח.  הוא מאמן מהטופ. החוזה שלו קיים, ונראה מה יהיה בסיום העונה. מוריניו? בשלוש שנים איתנו ז’וזה עזר לנו ואנחנו צריכים להודות גם לו”. 

כל התגובות ברשת על הקמת הסופר ליג

השמועות על חזרה אפשרית של רונאלדו: “רונאלדו לא יחזור. אני אוהב אותו, אבל זה לא יהיה הגיוני שהוא יחזור ויש לו חוזה טוב ביובנטוס”.

עסקה אפשרית בה אמבפה יגיע ו-ויניסיוס יעבור לפ.ס.ז’: “אמבפה? הוא שחקן מעולה. בואו נראה מה יקרה לחוזה שלו עם פאריס. בוויניסיוס אי אפשר לגעת. הוא לא עוזב את ריאל מדריד גם אם פ.ס.ז’ חושבת על עסקה שבה הוא יעבור אליה כדי שאמבפה יגיע אלינו. האוהדים כל הזמן מבקשים ממני לקנות את אמבפה. התשובה שלי? אני אומר – אל תדאגו. האמת היא שהוא שחקן מעולה, כן. אף פעם לא דיברתי איתו ישירות”. 

חוזה חדש לסרחיו ראמוס: “אני אוהב את סרחיו ראמוס, אבל אנחנו במצב כלכלי רע מאוד. אף אחד לא שם כסף במועדון. האם הוא יעזוב? זה לא מה שאמרתי. הרבה יכול לקרות. נחשוב על כך בסיום העונה”.