רגע לפני הקלאסיקו הגדול נגד ריאל מדריד, ברצלונה השיגה את אחד הניצחונות הכי חשובים שלה העונה, גברה 0:1 על ויאדוליד בזכות שער של אוסמן דמבלה בתוספת הזמן והתקרבה מרחק נקודה אחת בלבד מהמוליכה אתלטיקו מדריד. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV. 

בארסה התקשתה מאוד לפרוץ את ההגנה של הקבוצה מהתחתית, אבל רגע המפנה בהתמודדות הגיע בדקה ה-79, אז אוסקר פלאנו הורחק באדום ישיר תמוה מאוד. מי שלא נשאר אדיש להחלטה הוא ראש העיר של ויאדוליד, שצייץ בחשבון הטוויטר שלו: “בושה גדולה, זה שוד ברור. השופט צריך ללכת לחדר ההלבשה של ברצלונה ולברך אותם”.

בדקה ה-90! דמבלה כובש שער ששווה אליפות

אבל עם כל הכבוד לתסכול של ויאדוליד, אין ספק שהסיפור הוא בארסה שחוזרת ובגדול למאבק האליפות. רונאלד קומאן אמר בסיום: “הייתי שמח לראות אותנו משחקים טובים יותר. לא הצלחנו לסיים טוב את ההתקפות אבל זה יכול לקרות, לא ויתרנו על הניצחון עד הסוף, הרגשנו בספסל שאנחנו יכולים לכבוש בדקות הסיום. זה היה חשוב מאוד ועכשיו אנחנו רק נקודה אחת מאתלטיקו מדריד. דמבלה? הייתי רוצה שהוא יישאר”.

פרנקי דה יונג הוסיף: “הם גרמו לנו לסבול המון לאורך כל המשחק, אבל הצלחנו להשיג את הניצחון וזה הדבר הכי חשוב. אני מעדיף לשחק בקישור אבל אני עושה כל מה שהמאמן מבקש ממני. היה לי חשוב לא לקבל כרטיס לקראת הקלאסיקו שמחכה לנו”.