לברצלונה אין יותר מדי זמן ללקק את הפצעים מאיבוד הנקודות המאכזב במשחק הבית מול קאדיס ביום ראשון האחרון (1:1), כשכבר הערב (רביעי, 20:00) יערכו הקטלונים משחק השלמה ממסגרת מחזור הפתיחה של לה ליגה, כשיארחו את אלצ’ה, במטרה להישאר במאבק האליפות. המשחק, כמו כל כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

”זה נכון שבמשחקים האחרונים טעויות אינדיבידואליות של שחקנים עלו לנו בנקודות אבל זה לא נכון לכוון אצבע מאשימה לשחקן בודד בהגנה, כי גם בצד השני אנחנו לא מנצלים את ההזדמנויות שלנו לגמור משחקים. במועדון כמו ברצלונה האפקטיביות היא לא כמו שקיווינו שתהיה בשלב הזה. בכל מקרה, דיברתי עם קלמנט לנגלה והוא לקח את הטעות שלו מול קאדיס קשה מאוד כי הוא מקצוען”, הסביר המאמן רונאלד קומאן.

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-24 בספרד

היכולת במשחקים האחרונים: “צריך לזכור שאנחנו משחקים הרבה מאוד בתקופה האחרונה, זה נכון שבברצלונה המטרה היא תמיד לנצח אבל צריך להסתכל על התמונה הרחבה והיא שב-13 משחקי הליגה האחרונים ניצחנו 10 ועשינו 3 תוצאות תיקו. אם ניכשל שוב נאבד את ההזדמנות לעשות משהו העונה”.

“אני עדיין מאמין שאפשר להילחם על האליפות”, המשיך קומאן לשדר אופטימיות. “כל קבוצה יכולה לחוות מפלות וראינו את זה. זה תלוי בשני המשחקים הקרובים שהם חשובים ביותר. אחרי זה בגביע נצטרך לבצע קאמבק למרות שנשחק בלי הדחיפה של הקהל, אם הקהל היה ביציע בגומלין מול סביליה זה היה קל יותר. ההפסדים לסביליה ולפאריס כאבו לנו, אבל אנחנו בארסה ואנחנו חייבים להיות גאים בחולצה שאנחנו לובשים”.

ובזמן שקומאן עדיין חושב על העונה הנוכחית, בתקשורת הקטלונית כנראה פחות מאמינים ומעדיפים להסתכל לעונה הבאה ולהתמקד בתוכנית הרכש. קומאן התייחס לשמועות הנוגעות למאמצי החיזוק ואמר: “אני לא יודע מה נכון ומה לא. עד שלא אדבר עם הנשיא החדש אין לי מה לומר בנושא. קיליאן אמבפה וארלינג הולאנד? זה לא הזמן לדבר על שחקנים אחרים. יש לנו משחקים חשובים לפנינו”.

ארלינג הולאנד וקיליאן אמבפה (רויטרס)ארלינג הולאנד וקיליאן אמבפה (רויטרס)