עבור ארנסטו ואלוורדה, הסופר קאפ הערב (ראשון, 22:00) בין ברצלונה לאתלטיק בילבאו יהיה מיוחד. המאמן שלא עמד על הקווים כבר מעל שנה הדריך בעבר את שתי הקבוצות, והוא גם המאמן האחרון שאיתו שתיהן זכו בתואר כלשהו, כשהבאסקים הניפו את הסופר קאפ על חשבון הקטלונים עם 0:4 ו-1:1 בגמר ב-2015.

המאמן הבאסקי לא מונה לאף קבוצה מאז שסיים את דרכו בברצלונה ובינתיים ב’מארקה’ מדווחים שאת עיקר הזמן שלו מעביר בנגינה בגיטרה, צילום וטיולים. ובאיזה צד הוא במשחק? ואלוורדה יעודד את בילבאו, כאשר עוד לפני שנקבע שהגמר יהיה בין השתיים אמר לפני כחודש: “אני תמיד בעדה, העובדה שאימנתי את הקבוצה שאני אוהד גורמת לניצחונות ולהפסדים להרגיש חזקים יותר”.  

ברצלונה: מארק-אנדרה טר שטגן, סרג’ינו דסט, רונלד אראוחו, קלמנט לנגלה, ג’ורדי אלבה, סרחיו בוסקטס, פרנקי דה יונג, פדרי, אוסמן דמבלה, אנטואן גריזמן וליאו מסי.

ארנסטו ואלוורדה (רויטרס)ארנסטו ואלוורדה (רויטרס)

על התקופה בברצלונה אמר הבאסקי: “היה לי מזל גדול לאמן את ברצלונה, אני יודע מה זה לאמן את המועדון הזה מכל נקודת מבט אפשרית ואני שמח שעשיתי זאת. כשאתה חותם על חוזה בבארסה אתה יודע שהכול תלוי בתוצאות, אבל בבילבאו היו מבחינתי ההישגים הכי גדולים שעשיתי”.  

זה כנראה השער היפה ביותר של בנזמה באימון