ברצלונה חזרה הערב (שבת) מפגרת הנבחרות והשלימה משחק שני ברציפות ללא ניצחון לאחר ה-1:1 מול סביליה במחזור הקודם כאשר נכנעה 1:0 לחטאפה בקוליסאום אלפונסו פרס של הקבוצה מפרברי מדריד ופספסה הזדמנות להיצמד לריאל מדריד המוליכה לקראת הקלאסיקו בשבוע הבא. 

מאמן ברצלונה רונאלד קומאן התייחס בסיום להפסד ואמר: “היו במשחק הזה הרבה עבירות ולא הצלחנו להיכנס לקצב, השופט קטע את שטף המשחק הרבה פעמים וזה היה קשה בשבילנו לייצר מצבי הבקעה. אני לא יודע אם היה שימוש ב-VAR היום, אבל היו מספר אירועים של עבירות קשות שלא נשרקו לדעתי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
המרפק של ניום לפניו של מסי, שווה אדום?

על אלאן ניום, ששלח מרפק לפניו של ליאו מסי וסינן מספר מילים לעברו של קומאן: “אמרתי לחוסה בורדלאס שניום התנהג בחוסר כבוד כלפיי, הוא אמר לי דברים מכוערים מאוד בשניים או שלושה מקרים ואני לא הגבתי ואיני מתכוון לחזור על המילים המכוערות האלה, אבל אמרתי לבורדלאס שהוא צריך לדבר עם השחקן שלו”.

אלאן ניום רודף אחרי פרנקי דה יונג (רויטרס)אלאן ניום רודף אחרי פרנקי דה יונג (רויטרס)

מצבו של אנטואן גריזמן: “אמרתי הרבה פעמים שיש לנו הרבה איכות בחלק הקדמי והשחקנים יכולים לשחק ביותר מעמדה אחת. הפעם השתמשתי בגריזמן כ-9, זה חשוב שתהיה לנו את האפשרות לבצע את השינויים האלה. פדרי? הוא היה טוב ומראה שיש לו את האיכויות לשחק בברצלונה. נתנו לפיליפה קוטיניו מנוחה בגלל המשחקים הרבים בהם שיחק והעובדה שהוא לא נח במהלך הפגרה”.

אנטואן גריזמן אחרי דג'נה דקונם (La Liga)אנטואן גריזמן אחרי דג'נה דקונם (La Liga)