המחזור התשיעי של הליגה הספרדית הגיע לסיומו, ואנחנו ממשיכים במעקב הצמוד שלנו ביחד עם אפליקציית ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית - LaLiga Fantasy ONE, אפליקציית הפנטזי המתקדמת ביותר בעולם, בעונה בסיומה מחכים לכם פרסים מפנקים במיוחד.

בכל שבוע, אנחנו נסכם עבורכם את מחזור הפנטזי האחרון, עם השחקן המצטיין, ההרכב הבולט, וגם ההרכב ה”רווחי” ביותר (השחקנים שקיבלו הכי הרבה נקודות ביחס למחיר שלהם בשוק ההעברות). בנוסף, נעקוב מקרוב אחרי ליגת השדרים והפרשנים של ערוץ ONE בסיומו של כל המחזור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ב-5 שערי המחזור ה-10 בליגה הספרדית

המצטיין: מחזור שיא למוחמד סאליסו

אם בשבוע שעבר היה זה המגן חסוס נבאס שהצטיין, גם הפעם קיבלנו שחקן הגנה, עם אחת מתצוגות הפנטזי הכי טובות שראינו העונה, והיה זה דווקא מוחמד סאליסו מריאל ויאדוליד, שניצחה 0:2 את אייבר, כשהבלם הגנאי בן ה-20 שמר על שער נקי, כבש שער, וקיבל בונוס על 13 הרחקות כדור, בדרך ל-20 נקודות פנטזי.

מוחמד סאליסו בפנטזי (מערכת ONE)מוחמד סאליסו בפנטזי (מערכת ONE)


ההרכב של המחזור: בלי הגדולות

אז ריאל וברצלונה כמובן לא שיחקו השבוע בשל דחיית הקלאסיקו, כך שקיבלנו לא מעט שחקנים בו זמנית גם בהרכב האידיאלי וגם בהרכב הרווחי, דוגמאת ברנדו, רוסאלס וסליסו בחוליית ההגנה, ורובן גארסיה עם 14 נקודות בחלק הקדמי. כמו כן ראוי לציין את טוקו אקמבי עם 15 נקודות ומרטיןם אודגור בקישור עם 12, שממשיכים להסתמן כמנייה שאפשר לסמוך עליה במשחק.

נבחרת השבוע בפנטזי מחזור 10 (מערכת ONE)נבחרת השבוע בפנטזי מחזור 10 (מערכת ONE)
ההרכב האידיאלי מחזור 10 (מערכת ONE)ההרכב האידיאלי מחזור 10 (מערכת ONE)


ליגת השדרים של ONE

כאמור, בכל שבוע נעקוב מקרוב אחר האנשים שמכירים טוב יותר מכולם את הליגה הספרדית, השדרים והפרשנים שלנו בערוץ, ונראה מי מהם הוא באמת המומחה הגדול ביותר לליגה הספרדית.

ליגת השדרים סיכום שבועי (מערכת ONE)ליגת השדרים סיכום שבועי (מערכת ONE)

המחזור העשירי היה שייך לגיא דר, שעם 73 נקודות, שעם חוליית הגנה שכוללת את ואצליק, קיראן טריפייר ודייגו יורנטה, הצליח לעלות למקום השישי בטבלה הכללית, ולצמק רק במעט את הפער מהצמרת הגבוהה. המקום הראשון, למרות מחזור לא אופייני של 48 נקודות בלבד, ממשיך להוביל בבטחה את הטבלה.

ליגת השדרים טבלה כללית (מערכת ONE)ליגת השדרים טבלה כללית (מערכת ONE)