אמנם היו מספר שחקנים חשובים שהצטרפו לאתלטיקו מדריד בקיץ האחרון, אך היו גם שעזבו. היום (שישי) בראיון, דייגו סימאונה דיבר על הכול והפתיע כשטען כי המעבר של אנטואן גריזמן לברצלונה לא היה הכואב ביותר. וגם: ההבדל בין החתמת אדן הזאר לז’ואאו פליקס.

המאמן הארגנטינאי של סגנית אלופת ספרד שיתף: “העזיבה שהכי הכאיבה לנו הייתה זו של לוקאס הרננדס (עבר לבאיירן מינכן), הוא הגיע מהאקדמיה שלנו. זה היה מעבר שהכאיב לנו יותר מזה של אנטואן גריזמן לברצלונה”.

הראיון של מסי שעורר סערה באירופה

הסיטואציה הנוכחית בה נמצא גריזמן בבארסה: “הוא וליאו מסי יחד? זו בעיה עבור ארנסטו ואלוורדה כרגע. אנטואן לא מדבר יותר מדי. שלא יבינו אותי לא נכון, לדעתי מי שמשחקים טוב מבינים אחד את השני בסופו של דבר. דברתי איתו כמה פעמים אחרי שעזב, הוא נמצא במקום אשר הוא רוצה להיות בו, מדובר בבחור רגוע. אין לי ספק שהוא יעשה דברים יפים בברצלונה, אך כרגע זה לא תלוי בי אלא בוואלוורדה”.

אנטואן גריזמן חוגג עם ליאו מסי (La Liga)אנטואן גריזמן חוגג עם ליאו מסי (La Liga)

ההחתמה של ז’ואאו פליקס באתלטיקו בהשוואה להגעת אדן הזאר לריאל מדריד: “הם ממש לא אותו הדבר. אחד בן 28, השני בסך הכול בן 19. להביא אותו אלינו עלה 120 מיליון אירו אבל נצטרך ליצור ממנו שחקן. יש לנו שחקנים צעירים שצריכים לצעוד קדימה לאט לאט. אנשים יבקרו אותי לא משנה מה אעשה עם פליקס”.

ז'ואאו פליקס עם הכדור (La Liga)ז'ואאו פליקס עם הכדור (La Liga)